Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha egy lánnyal...

Mit szólnál ha egy lánnyal vagy nővel 2 hónapja ismerkedsz és közben megtalálnád egy társkereső oldalon? Én reagálom túl? Többi lent!

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és 2 hónapja találkozgatunk és elég sokat beszélünk és jól meg vagyunk egymással,végülis semmi nem történt még köztünk,de ahogy látom komolyan gondolná velem és én is ő vele.Nagyon kedvelem és azt mondja ő is engem.

Skypon is szoktunk beszélgetni hogy ha nem tudunk találkozni,minden nap beszélünk egymással elég sok figyelmet szentel nekem,eddig azt hittem hogy csak nekem,de nem.

Az egyik nap küldött át nekem valami dokumentumot amit úgy mentett le egy oldalról és felfigyeltem valamire a képen,az előzményeket el felejtette le takarni és felfigyeltem rá hogy egy társkereső oldal is ott volt az előzményekben.Mondom még biztos régi belépés volt az!De nem hagyta nyugodni a lelkem és szerencsémre még a oldal nevét is láttam,mondom megnézem hogy mi a helyzet!És valóban be van regisztrálva arra az oldalra és pechjére pont online állapotban volt,mert azt is ki írja ha valaki be van jelentkezve,tehát nem régi belépés volt.....

Sajnos nem tudom milyen célból van be regisztrálva,társkeresés vagy csak ismerkedés mert ezt nem írja az adat lapján.

Az elején amikor elkezdtünk ismerkedni be vallom én is tartottam másokkal a kapcsolatot,de amikor láttam hogy komolyan gondolja velem a dolgot,egyből megszakítottam más lányokkal a kapcsolatot és nem kerestem a társaságukat!

Őszintén szólva picit rosszul esik ez nekem és nem tudom hogy szóvá tegyem e neki,vagy ne foglalkozzak vele?Ti mit mondanátok neki vagy mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Kicsit csalódtam benne hogy őszinte legyek és próbálok nem foglalkozni a dologgal,de nem tudom ki verni a fejemből hogy most számíthatok e rá vagy még mindig keresi a herceget fehér lovon??!Nagyon bizonytalanná tett most ezzel és nem tudom hogyan tovább!

Ti mit tennétek ilyen szituban??

Értelmes válaszokat ha lehet!Köszi:)


2011. júl. 17. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én megértem, hogy rosszul esik, de szerintem kicsit túlreagálod. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy még nem vagytok egy pár. Várd ki amíg tényleg együtt jártok, és ha akkor is feljárogat akkor vond kérdőre.
2011. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt köztetek semmi, nem is vagytok együtt hivatalosan, akkor mit szeretnél rajta számon kérni? Jelen állapot szerint nem tartozik senkihez, így azt csinál, amit akar. Egy társkereső oldalon való regisztráció pedig szerintem egyáltalán nem negatívum - mert mégsem csak testi kapcsolatot keres -, minden 2. ember fent van..
2011. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ígért neked valamit, hogy szeret téged, akar valamit stb? Nem hinném. Az "úgy érzed" nem túl sokat jelent. Akkor meg azt csinál melletted amit akar.
2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én online ismertem meg a párom, de azon az oldalon, ahol találkoztunk sok más emberrel is találkoztam, akiktől ha nem is akartam párkapcsolatot, barátként szimpatikusan voltak, így volt akivel tovább leveleztünk. Mert érdekes dolgok merültek fel stb. Tehát én továbbra is látogattam az oldalt és szerintem a párom is, de egyikünkben sem merült fel, hogy ez azt jelentené még keresünk mást is.


Szerintem ne parázd túl és legfőképp beszéld meg vele.

2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én biztosan rákérdeznék!! a minimum az őszinteség egy kapcsolatban.úgy tűnik h több vasat tart a tűzben.tisztázd vele..mond el neki h ez Téged bánt..és h ez Őt is bántaná ha fordítva lenne..és h Ő mit tenne a helyedben?!

vagy lehet h Te képzelsz picit többet a kapcsolatotokról mint amilyen valójában lehet h Neki csak barátság?!

engem is zavarna nagyon.sőt én hagynám is az egészet..de ez csak én vagyok:)

2011. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az igaz hogy semmit nem ígért,de szerintem ez senkinek nem esne jó én úgy gondolom!

Nem tudom hova tenni a dolgot igazából az a baj és nem tudom mire vélni.

De most kérdezlek titeket hogy ha ti valakivel már találkozgattok elég régóta és egyértelmű hogy kialakulóban vannak a dolog köztetek,akkor nektek ez hogy esne??

Ez nekem hülyitésnek jön le valamilyen szinten,lehet túl reagálom,de marhára nem esik jól az a helyzet...

2011. júl. 17. 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Most erre már mit lehet írni? Ugyanazt írtad le mint a kérdésben, arra meg már valaszoltak. Ha ennyire zavar, akkor meg megbeszéled a barátnőddel, aztán megvárod hogy mit mondd rá. Mást úgysem igazán tudsz csinálni.
2011. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon érdekelnéd akkor nem lenne fent a társkeresőn..baromság h vki azért van fent egy ilyen oldalon mert barátkozni akar..ugyan már..hadd el..:D

nekem erre semmi megmagyarázható ok nincsen. vagy velem vagy nem. kirúgnám.játsszon más érzelmeivel..idejével és energiáival.

2011. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Ha nem történt még köztetek semmi, semmi oka, hogy ne legyen fenn, és ne ismerkedjen másokkal. Másrészt nem is hazudott neked, hiszen sosem állította, hogy csak veled tartja a kapcsolatot.

Én nem mondanék semmit, nem érdekelne. Az a gáz, ha akkor sem törli magát, ha már egy ideje kapcsolatban vagytok.


U.i.: A szövegedben sok a nyelvtani hiba, főleg az összetett szavak és az igekötők terén. Pl.: azt, hogy kiírva, bevallom, stb. mindig egybe írjuk, csak akkor nem, ha közbeékelődik valami, pl.: be kell vallanom, és társai. Szinte az összeset külön írtad, ami nagyon súlyos hibának számít. Nem kötekedésből, mert amúgy szépen és értelmesen írsz, neked válik javadra, ha ezt megjegyzed.

2011. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:33



oooo újból egy helyesírás szakértő...

Igen ezekről a hibákról tudok,mindig elfelejtem ha gyorsan írok,de ez van.....ez legyen az életben a legnagyobb gondom...

de azért kösz hogy szóltál....

2011. júl. 17. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!