Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vén kisasszony leszek? Eddig...

Vén kisasszony leszek? Eddig a volt osztályomból mindenkinek volt/ van barátja, kivéve nekem.

Figyelt kérdés
Mindig mondják ilyen szép lány így meg úgy.. Lettek volna jelentkezők de vissza utasítom őket.. nem tudom miért nem érzem hogy kellene valaki aki a lelki támaszom lenne:D. 18 éves vagyok.. Köszi a válaszokat!:))
2011. júl. 17. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel az:D majd lesz valami rendesebb:D
2011. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy leszel vénkisasszony. Már nem azokat az időket éljük. )

Majd találsz valakit aki teszik, nem kell ezen stresszelni.

Én ismerek olyat is, aki egyetemen csókolózott először, most meg már 2 gyerekes boldog anyuka..:)

2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, mikor van az első barátod, hanem hogy mikor van az a barátod, akivel majd leéled az életedet. Anyának 29 éves korában jött el, úgyhogy még te ráérsz.
2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, nagyon fiatal vagy még, bőven van időd megtalálni a párod. Majd ha olyan fiú kezdeményez nálad, aki tényleg hatással van rád, nem fogod visszautasítani, ebben biztos vagyok. Egyébként meg rég rossz, ha egy kapcsolat azon alapul, hogy lelki támaszra van szükséged. Az igazán jól működő párkapcsolathoz két önállóan is boldog ember kell.
2011. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

óóó dehogy leszel vénkisasszony:) csak annyi, hogy későn érő vagy, ennyi az egész:)

sokaknak 20 év után van az első barátjuk, mégsem maradnak le semmiről, sőt...:)

ez inkább becsülendő benned, hogy ennyi idősen nem volt még nemtudomhány barátod:)

igazad van abban, hogy ha nem jössz össze azokkal a jelentkezőkkel, akikben érzed azt a bizonyos szikrát...majd lesz, akiben minden olyat megtalálsz, amire szükséged van:)

és ez nem jelenti azt, hogy válogatós lennél, vagy hogy nagyok az igényeid, bárki bármit is mond:)

jó persze "tökéletes" nincs, szóval nem azt mondom, hogy ha már látsz egy kis hibát vkin, ne is érdekeljen, mert akkor könnyen elszalaszthatsz egy igazán helyes, rendes fiút...

de ha várni akarsz, várj...ha ez másoknak visszatetsző is...te éled az életed, te tudod mi a jó neked...:) nem szabad más véleményeivel ezen a téren törődni, mert ha más véleménye szerint élsz, az csak neked lesz rossz...

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*nem érzed, bocsi:D
2011. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
vén banya leszel nem kisasszony
2011. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, vannak baratok, de nem feltetlenul lelkitamaszra ebben a korban. Inkabb a szex vezenyli oket. Ugyhogy ne torodj , hogy az osztaly lanyainak hany van ilyen. Majd meg tudod, mikor egy fiu tobbet akar, akkor nem fogod visszutasitani.
2011. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan! :)

1 évvel vagyok fiatalabb, mint te. Én is kétségbe voltam esve, hogy 'juj nem lesz senkim', ezért osztálykiránduláson összejöttem egy évfolyamtársammal (égész évben nyomult rám, kiránduláson meg főleg, és hagytam). Nem szerettem... ~1,5 hét után dobtam, mert szegényen láttam, hogy szeret, és nem tudtam tovább csak azért 'megtartani', hogy legyen valakim (többen mondták, hogy látják rajtam, hogy nem szeretem). Rosszul is éreztem miatta magam.

Nem sokkal ez előtt egy sulis társammal majdnem 'szeretői viszonyba' kavarodtam (lényegében csak a szex miatt keresett), de szerencsére nem jött össze, pedig úgy voltam ezzel is, hogy 'hú de jó lesz, legalább ezt is kipipálhatom'.

Szóval várj az igazira. Én is azt teszem:D.

2011. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élvezd ki a szabadságot, van bőven időd még komoly kapcsolatra. Nehogy azt hidd, hogy az osztálytársaidnak az életük párja lesz, akivel most vannak. használd ki, egyszer vagy 18.
2011. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!