Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megromlott a kapcsolatunk,...

Megromlott a kapcsolatunk, szakítani egyikünk se akar, de akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
négy éve vagyunk együtt,az utóbbi egy évben állandóak a veszekedések,ok nélküli féltékenykedések...néha idegileg teljesen kikészülünk egymástól.Viszont egyikünk se akar szakítani,ahhoz túlságosan szeretjük egymást és sokat jelentünk egymásnak.Vagy mégis az lenne a legjobb ha hagynánk egymást?(22évesek vagyunk)
2011. júl. 17. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor turjetek egymast.

Ha meg annyira tul sok, szuneteljtek mondjuk egy hetet, lassatok meg mi tortenik.

2011. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg fogjátok oldani a problémákat, kitartás! :)
2011. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a szeretet legyőz mindent

de tartsatok 2 napos szünetet, utána rájösztök, hogy nem éri meg a veszekedés a féltékenység mert nem tudok egymás nélkül élni..:)

2011. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet megoldás, hogy 1-2 napot külön töltötök, de kérdés, hogy ezt valóban a kapcsolatotok javára tudjátok-e fordítani. Én inkább azt javasolnám, hogy menjetek el együtt kirándulni néhány napra, vagy akár otthon és beszélgessetek sokat. Tisztázzátok le, hogy kit mi zavar a másikban, és apró, de megvalósítható lépéseket, ígéreteket tegyetek egymásnak. Legyetek kreatívak, és mentsétek meg a kapcsolatotokat - meg az idegrendszereteket is :) !
2011. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bocs, rosszul írtam. Ezt akartam írni:


...vagy akár otthon beszélgessetek sokat...

2011. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!