Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szakított velem....

A párom szakított velem. (info lent). Akik szakítás után újra összejöttek kis idő után, az kérem írjon, adjon tanácsot (? )!

Figyelt kérdés

1 hete nagyon összevesztünk a párommal, és azóta alig beszéltünk, ma találkoztunk, hogy megbeszéljük, hogy mi legyen- és mondta, hogy szakít, mert már nem érzi azt, amit ezelőtt. Lehet, van valaki más, akivel összejönne,- nem tudom. Amúgy mi elég "furcsán" jöttünk össze, igazából nem is szeretett volna összejönni velem, de aztán mégis belém szeretett, és szerettük egymást. "Barátok" maradtunk, és mondta, hogy majd bulizunk még együtt, de amíg szeretem, nem fogunk találkozni. Akik szakítás után újra összejöttek a párjukkal, kis idő után, azok adjanak ötletet, hogy hogyan és mit csináljak?! Mikor mi összejöttünk, akkor az azért volt, mert sokat ivott, de utána mégis egymásba szerettünk.

Most azon vesztünk össze legutóbb, hogy hülye voltam- Sok mindent ki írok facebookra, most valamiért besértődtem, és róla írtam ki fb-re 1-2 dolgot, meg van egy lány barátja, és a lányra is mondtam 1-2 csúnya szót. De bocsánatot kértem, sajnos indulatos vagyok! 2 hónapig voltunk együtt, ő 18, én 17 éves vagyok (lány). Kérlek segítsetek!! Nagyon szeretem.

Na ma miután szakított, rá 4 órára láttam a házuk elött egy másik lánnyal, akivel csókolózott, de szakításkor azt mondta, hogy nem lány miatt szakít...:S


2011. júl. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne tudnom, hogy:

-korotok?

-meddig voltatok együtt?

-együtt is lak(ta)tok?

2011. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe ezt a srácot, főleg, hogy a végén írtad, hogy már másik lánnyal volt..akkor meg tényleg nem érdemes várni rá. Nem mondom, hogy soha nem jöhettek még össze, de azok alapján amit leírtál az nem mostanában lesz.
2011. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Első, mi lenne ha elolvasnád végig? Leírt mindent, amit kérdeztél...

Kérdező, hagyd ezt a fiút békén, nyilvánvaló, hogy ő nem szeret, ha 4 órával a szakítás után más lánnyal csókolózott. A legközelebbi pasidnál meg fékezd az indulataidat és ne irkálj ki minden hülyeséget facebookra.

2011. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Na ma miután szakított, rá 4 órára láttam a házuk elött egy másik lánnyal, akivel csókolózott, de szakításkor azt mondta, hogy nem lány miatt szakít...:S"


Egyrészt már az előzményeket olvasva is azt mondom: hagyd a fenébe ezt a srácot, de ez...

Már bocs, de ha ezek után kis idővel a srác már másik lányt csókol, nem érdekelnek az érvek, miért szakít. Nem mindegy neked az már???

2011. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!