Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért okozok magamnak fájdalma...

Miért okozok magamnak fájdalmat? Én miért nem arra vágyom mint más normális ember?

Figyelt kérdés

23 éves Nő vagyok. Nem vágyom komoly kapcsolatra, félek az elköteleződéstől. Van egy "párom" 1,5 éve aki egy igazi macsó, olyan rosszfiú akitől mindenki csak óva intett. Én pedig mintha csak azért is akartam volna, a kihívást látom benne, hogy majd én "betöröm" megváltoztatom! Voltak kisebb-nagyobb eredmények, de "kutyából nem lesz szalonna". Ha minden ok köztünk boldogabb vagyok mint valaha voltam, ha mással flörtöl/semmibe vesz/megaláz jobban fáj mint eddig bármi.

Az eszemmel már rég tudom, hogy menekülnöm kellene. Még egyedül is jobb mint ebbe a "kapcsolatba" teljesen tönkre tesz. Nem tudok másra koncentálni csak rá, csak arra hogy épp mit csinál, mikor "csajozik" mellettem, mikor rontja el az egészet.

Miért csinálom ezt? Nekem miért nem kell egy normális/rendes pasi egy kiegyensúlyozott párkapcsolat mint bárki másnak? Mi a baj velem?

(Nagyon kevés férfi mozgat meg igazán, nem nagyképűségből, de válogathatok a pasik közül, kéretem magam, szeretek elérhetetlennek tűnni és mindig mellé fogok...most pedig mélyebb csapdába kerültem mint valaha...nem látom a kiutat)


2011. júl. 17. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled ,komolyan mondom.És ilyeneknek van nőjük...
2012. jún. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia kérdezö!

Èn vagyok az egyik válaszadó. Èrdekelne, mi lett veletek? Kidobtad? Rájöttél már, hogy jobbat érdemelsz?

2012. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!