Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottál már azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottál már azért a barátoddal/barátnőddel, mert a vallása nagyon idegesített?

Figyelt kérdés
Tudtam, h milyen vallású. De kiderült, h olyan hülyeségeket hisz néhány teljesen normális dologról, h az már beteges. Így lett nevelve. Meg lehet ezt változtatni? tudom, nincs jogom hozzá, de neki akarok jót vele...
2011. ápr. 6. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

olyan nagy marhaságot csak nem nevelhettek bele,

és ha már járok vele akkor csak ismerem a viselkedését..

szóval én nem

2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szakítottam. Az ő katolikus vallását meg elfogadtam, mert modern lány volt de a hülye családját utáltam a begyepesedett felfogásuk miatt.
2011. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én igen. Kő gazdag srác volt, mélyen hívő katolikus, imádkoztak az asztalnál is mindig..Nem bírom, én nem vagyok megkeresztelve és nem is hiszek ebben.
2011. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még hál istennek nem, habár van egy lány akivel összejövőben van a dolog hát vele a vallás miatt lehetnek még viták. De amúgy észrevételem szerint a vallásos emberek kevésbé elfogadóak a vallás terén. Valami bibliai marhaságra hivatkoznak.
2011. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám a párkapcsolatban. Ezért jó olyan helyen ismerkedni, ahol esetleg még értelmesen is el lehet beszélgetni a másikkal, nem pedig félmondatokat ordítozni a diszkóban. Ilyen dolgokra nem árt rákérdezni rögtön az elején.

A rokonságban viszont vannak olyanok, akiknek pl. nincs se tv, se számítógép, se rádió, mert mindet az "ördög szócsövének" tartják, állandóan imádkoznak, közben meg szemrebbenés nélkül ütötték agyon a kutyájukat bottal, meg lopják a munkahelyről a gázolajat.

2011. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
normális helyen ismertem meg, és én valahogy nem azzal kezdem az ismerkedést, hogy szia! i a vallásod? rasszista vagy? politika?? :D
2011. ápr. 7. 15:16
 7/13 anonim ***** válasza:
én alapból össze se jönnék ilyen sráccal. Engem taszít a vallás.
2011. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

attól, hogy valaki vallásos és megéli a hitét, az nem jelenti, hogy neki ezért el kellene zárkóznia a világtól, sőt nagyon is napi szinten kellene lenni azzal, ami a világban történik

ha valakinek gond a vallásos barát/nő akkor ne áltassák ágymást, hogy majd énmegváltoztatlak, mert sokszor nem jön össze

2011. ápr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Nyú Júzer válasza:
szerintem ezt nemigazán lehet megváltoztatni... szóval két lehetőség marad megszoksz vagy megszöksz (ateisták mindörökké)
2011. ápr. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha valakit érdekesnek találok akkor alapból el szoktam beszélgetni ilyen dolgokról. Ha nagyon eltér a gondolkodásunk, akkor tudom, hogy esély sincs arra, hogy ebből jó süljön ki.
2011. ápr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!