Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó beszólásokat...

Ajánlanátok jó beszólásokat arra az esetre, ha a barátom megnézi a lányokat az utcán?

Figyelt kérdés
például: Bámuld csak, legalább este jobban teljesítessz. :D
2011. júl. 18. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
elég primitív vagy, már ne haragudj! -.-
2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Jól van szívem, attól hogy fogyózol az étlapot még megnézheted.
2011. júl. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Hát ez nagyon gyerekes, de a példád még rossz is, mert ezzel kvázi azt mondod, hogy a te bámulásodtól nem teljesít jól eléggé, idegen csaj látványa kell hozzá.


Nem jó. Most mi bajod lesz tőle, ha megnéz egy lányt? Az a lány valószínűleg észre se veszi, csak te puffogsz rajta.

2011. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
13 éves agyi szint..
2011. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Nálam nem vált be,de tény h. nyiltabb lett,de én azt szoktam, h. megmondom a véleményem, h. jól néz ki,nekem is bejön,nem tetszik ezért és ezért stb.És akkor már el is terelted a figyelmét a nőről,mert az fogja meglepni amit te mondasz.Sőt volt idő amikor én bámultam a nőket és szinte féltékeny lett h. így megbámulok valakit.
2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Halihó, én is itt vagyok, idenézz (és csapsz egy pukedlit, majd röhögsz egy jót)
2011. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Már bocs, de én nem akarnám, hogy attól teljesítsen jobban, hogy más látványa izgatta fel.


Én nem "beszólnék", hanem egyenesen megmondanám, hogy engem ez zavar, és ha nem tetszek neki, lehet járni mással.


Szerencsére nincs ilyen problémám a kapcsolatomban, a barátom VELEM szokott foglalkozni. Beszéltünk már erről, és primitívségnek tartja, ha egy férfi más nőket bámul az utcán.

Ha látunk egy jó nőt (utcán, tv-ben stb.), azt mondja, "te szebb vagy"

Ha többször előfordul ilyen eset, én a helyedben inkább elbeszélgetnék vele, hogy most mit akar.

2011. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Már bocs, de én nem akarnám, hogy attól teljesítsen jobban, hogy más látványa izgatta fel.


Én nem "beszólnék", hanem egyenesen megmondanám, hogy engem ez zavar, és ha nem tetszek neki, lehet járni mással.


Szerencsére nincs ilyen problémám a kapcsolatomban, a barátom VELEM szokott foglalkozni. Beszéltünk már erről, és primitívségnek tartja, ha egy férfi más nőket bámul az utcán.

Ha látunk egy jó nőt (utcán, tv-ben stb.), azt mondja, "te szebb vagy"

Ha többször előfordul ilyen eset, én a helyedben inkább elbeszélgetnék vele, hogy most mit akar.



Egyetértek!

2011. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek: elég naívak vagytok, hogy azt hiszitek,hogy nem néz meg másokat a pasitok:D:D
2011. júl. 18. 13:03
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, a pasik többsége ilyen, megnézi a csinos lányokat az utcán. Sőt, lány létemre én is, pedig nem vagyok leszbikus, egyszerűen csak megnézem aki szép/csinos. Ne vedd rossz néven, attól te még tetszel neki. Hűséget fogadott, nem vakságot. Különben meg, ha zavar, nézd meg te is a jó pasikat, fordulj utánuk, köszönj rájuk, hátha így észreveszi magát. 19/L
2011. júl. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!