Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó beszólásokat...

Ajánlanátok jó beszólásokat arra az esetre, ha a barátom megnézi a lányokat az utcán?

Figyelt kérdés
például: Bámuld csak, legalább este jobban teljesítessz. :D
2011. júl. 18. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Eztmsto úgy mondod mint ha te nem nézel meg más pasit is az utcán.Ez akkora tragédia?Majd akkor pufogj amikor hozzájuk is ér.
2011. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony nem szólnék be. Többet mond minden szónál, ha én is megnézném a pasikat az utcán.
2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátom, aki megnézte őket, így tudom, milyen az. A mostanit nem igazán érdeklik, ennyi. Ez nem naivitás. Nem mindenki egyforma.
2011. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

de gyerekes vagy,

Az ilyen nők mint te azok fognak mindig hoppon maradni, ha már akkor féltékenykedsz amikor csak megnézz valakit és még szóvá is teszed idióta megjegyzéssel, mert nem mered a szemébe mondani, hogy neked ez rosszul esik akkor biz nem lesz hosszú életű a kapcsolat


Ha értelmes felnőt nő lennél akkor nem ilyen buta beszólásokkal fejeznéd ki a nem tetszésedet

2011. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Az aki megnösült,vagy férjhez ment ,az is hüsget esküdött és NEM VAKSáGOT.Attol,Te féltékeny vagy ,hogy valakire ránéz?Nehogy aztán annál jobban megbámulja öket,hogy szová teszed.

pl.Nézd meg jol,otthon ugyse látsz ilyet.

Mindent a szemnek,ebböl ugyan nem eszel.

2011. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%

az én párom nem nézeget minden nőt az utcán, van hogy nekem kell felhívni a figyelmét egy fullos csajra, h nézze már meg :) persze csak ha szerintem is jó kisugárzása van, és jó stílusa.


a klasszik cicababák nem a zsánerei, szóval nem is vagyok féltékeny.


amúgy meg tényleg gyerekes dolog ezen puffogni. persze vannak pasik, akik ezt tiszteletlenül csinálják, és gurul a szemük a másik nőre miközben a párjuk kezét fogják. na az tényleg gáz, de olyan hapsival nem is érdemes összejönni.

2011. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:04


Igazat adok neki. Emlékszel arra az üdítős reklámra, amelyikben a normál (úgy értem: kis) mellű lányok a felfújt mellűeket nézték a parton és róluk beszélgettek? Azok sem voltak leszbik :D Amúgy ezt a reklámot szerettem. Én is nő vagyok és hetero. Ha figyelem az embereket, az -hogy is mondjam- nem szexuális érdeklődés, hanem a viselkedését, természetét nézzük meg, tapasztalatokat szerzünk.

A fiúbarátommal voltunk az uszodában a múltkor, ő is nézte a nőket meg a pasikat. Mondta nekem, hogy ő nem kedveli a nagymellű lányokat. "Ijesztő lehet, hogy műtéttel nagyobbíttatják meg a mellüket. Mi van, ha felrobban?" - ezt kérdezte ő tőlem. Mondtam neki, hogy akadnak, akiknek természetes úton nő meg nagyra a mellük, de szörnyen utálják, ezért kisebbre csináltatják, hogy normális életet élhessenek.

2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Miért kéne beszólni? Megnézte, megnézte. Én is megnézem a pasikat. Ettől még nem történik semmi, hozzá mentem feleségül, este együtt fekszünk le.

Miért kéne porig alázni?

Olyan okosan ki tudsz oktatni mást, hogy minden pasi nézi a nőket (amúgy ebben egyetértünk). De miből gondolod, hogy ha párszor megalázod, akkor nem fogj a nézni? Fogja. Csak úgy, hogy nem veszed észre.

Nyiltan nézni a nőket/pasikat nem bűn, nem vakságot fogadtuk. Úgy nézni őket, hogy a másik ne vegye észre, az már az átverés, hazugság, csalás (nem megcsalás!) kategória. Akkor már inkább az elsőt választom.

2011. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Beszólás helyett fordulj meg néhány tuti pasi után,az biztos nem fog tetszeni neki.De úgy intézd,h biztosan észrevegye,h más pasikat bámulsz.
2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Páromnál, amikor előszőr vettem észre, nem is tudom, mit mondtam, de szegényem, olyan zavarba jött, hogy észrevettem, hogy annyit tudott hirtelen kinyögni, hogy ő csak a tűzcsapot nézt. Olyan aranyos volt. Azóta, ha együtt vagyunk, látok egy nőt, vagy ő néz valamerre, néha megkérdezem, na, csak nem egy tűzcsap? Aztán nevetünk egyet. De ha direktbe nézné mellettem, azért az bunkóság lenne, és bántana, de azóta ő is rájött erre.
2011. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!