Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas szerintetek ha...

Szánalmas szerintetek ha valaki szakítás után még sokáig siratja a párját?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Egy idő után igen. Ismerek egy lányt, aki 3 éve képtelen továbblépni, alkalmi kapcsolatai vannak (ez önmagában nem baj), de egyfolytában látványosan szenved és sajnálja magát. Ő már tényleg szánalmas.
2011. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
az
2011. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem szánalmas! A szerelmet, szeretet csak úgy nem lehet kiölni a szívből.. van aki könnyebben viseli az ilyen fajta veszteséget van aki kevésbé és élőben is sajnáltatja magát.
2011. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
néha tudod, hogy tovább kéne lépned, de nem tudsz parancsolni a szívnek. kívülről talán szánalmas, benne lenni, nagy fájdalom. egyszer mindenki túl lesz rajta, csak nem szabad érintkezniük, úgy könnyebb
2011. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen körülmények között zajlott a szakítás. Én 6 évig voltam együtt egy fiúval és végül én szakítottam mert nem törődött velem, de ő elhagyni nem volt hajlandó mert állítása szerint szeretett, én nem bírtam tovább, nagyon szenvedtem, de elhagytam a jobb élet reményében. 3 évig magam alatt voltam miatta, de sírni nem sokáig sírtam, csak lelkileg tönkretett.
2011. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha az sír, aki kidobta a másikat akkor igen.
2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szakítás után 3 hónappal vagyok most. Ő hagyott el, buta kifogásokkal. De kinevetett hogy milyen szánalmas vagyok hogy még sírok utána
2011. júl. 18. 14:53
 8/23 anonim ***** válasza:
Kinek mi a sokáig. 4 évig voltam együtt egy férfival, mi azért szakítottunk, mert meghalt a koraszülött babánk. 3 évig voltam a padlón. Idén januárban megismertem egy férfit, 1 hónapja szakítottunk (80%-ban miattam, nem tudtam megszabadulni a lelki terheimtől). 0-24-ben sírok, azt érzem kiszakad a lelkem.
2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én is kb 2-3 hónapig sírtam. persze az első hetekben intenzívebben aztán már csak néha-néha. szerintem pár hónap nem szánalmas dolog, hiszen ez is egy kisebb fajta gyász. az már viszont gázha valaki évek után sem képes továbblépni.
2011. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenért kár sírni, idővel te magad is rájössz.
2011. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!