Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőprobléma! Mit tehetnék?

Szülőprobléma! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, elég érett és okos a korához képest. De anyám mindig beleszól mindenbe. Mindenhova elkísérget, vásárolni, strandra mindenhova. Ha vásárolni megyünk, kiválasztja a legrondább darabot, és ha én mást mutatok, mindig talál rá kifogást. Pl: akartam venni egy kb 6 cm-es sarkú cipőt, és az már "magas". Nem enged el szinte sehova, pedig tényleg megbizható vagyok, meg minden. Lécci segítsetek! Majd még irok részleteket. De csak értelmes válaszokat, köszi!
2011. júl. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:) ez szülőknél természetes. Mármint akik tördődnek veled. Amúgy ismerős
2011. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ami azt illeti, a magassarkúval egyetértek. 13 évesen, akár érett vagy akár nem, szerintem az még ráér. :D amúgy ezt máshogy nem lehet, mint h szépen elmondod neki, h nem vagy már a kicsi lánya, és szeretnéd ha egy kis teret adna neked, nem kell téged mindenhova kísérgetni. mást én sem tudok. :S
2011. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam vele megdumálni a dolgot, jó sokszor... :D
2011. júl. 18. 18:09
 4/6 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy ezek a cuccok nem tetszenek és az a fontos, hogy neked tetsszen, végülis te hordod őket, nem ő. Egyébként én ennyi idősen azt csináltam, hogy elmentem egyedül vásárolni, aztán hamár megvettem nem vitette vissza velem. Egy idő után beletörődött. Ám a magassarkúval egyetértek, még várhatsz vele. Maximum csak különleges alkalmakra engedném.
2011. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval. Inkább neki mondd ezeket ne nekünk , ha elmondod neki amit gondolsz biztosan megért. Meg amúgy is ez a jó szülőknél természetese , hogy félt. Szerintem próbálj vele megértő lenni , és magyarázd el neki , hogy ez azért nem tetszik , mert.....és akkor lehet , hogy megengedi , hogy megvedd azt a másikat.
2011. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
beszélni próbáltam már vele. Meg már azt is csintam h elmentem apámmal vásárolni (ő megveszi ami tetszik), de akkor visszavitette velem, és becseréltük edzőcipőre... :S :D
2011. júl. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!