Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnők voltunk 9...

A legjobb barátnők voltunk 9 évig. Micsináljak?

Figyelt kérdés
A bnőm megtiltotta h egy közös barátunkkal tartsam a kapcsolatot, mert ő is megszakította. azt mondta h vagy ő vagy a srác. titokban beszéltem még a sráccal, jól kijöttünk. de a srácnak elege lett a titkolózásból és mindent elmondott a bnőmnek. a bnőm teljesen kiakadt. 9 évnek akkor most ennyi? Micsináljak? :S
2011. júl. 18. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szard le a csajt
2011. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a srác se lehetett valami jó barát,ha ezt elmondta a barátnődnek...
2011. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan jó barátnő lenne, nem korlátozna téged semmiben. Semmi közöd ahhoz, hogy ő kivel nem tartja a kapcsolatot. Ez egy szabad ország, mindenki azzal beszél, akivel akar, és nem kéne hagynod, hogy ebbe bárki is beleszóljon. Állj ki magadért, és mondd meg neki, hogy te szeretnéd azzal a fiúval továbbra is tartani a kapcsolatot. Ha egy ilyenen kiakad a barátnőd, akkor nem volt igazi a barátságotok.
2011. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
csak annyira rossz, mert tényleg össze voltunk nőve. de anno mikor mondta h ne beszéljek a sráccal ugye akkor azt mondta h vagy ő vagy felejtsem el. most meg azzal jön h miért nem szoltam neki. a srác meg azért mondta el neki h ne kelljen titkolóznunk már mert igy titokban évente max 2x láttuk egymást.
2011. júl. 18. 19:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha neki 9 év ennyit ért, érjen neked is ennyit. Nem értem miért próbál beszabályozni?
2011. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
most beszéltem barátjával. és mondta h a srác neki hajtotta h mennyire jo velem beszélgetni stb. szerintem már féltékennyé is tette valamilyen szinten. és ezért erős neki ez a téma..
2011. júl. 18. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
két szék közül a pad alá estél....
2011. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szegény!:(

Én is most tavasszal jártam így, 6 éve voltunk jóbarátok, ám most megszakadt a kapcsolat (lassan 3 hónapja). Biztosan nagyon fáj, sokszor jobban is fáj egy barátban való csalódás, mint egy szerelmi pofára esés, de túl kell lépned. ha a barátságotok majd egy évtizede ennyit jelent neki, akkor kár megalázkodnod. Maradj meg olyannak, amilyen vagy, és akkor előbb utóbb biztosan találsz magadnak egy olyan barátnőt, akivel évtizedeken keresztül lehettek egymás támaszai.

2011. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ha a barátnőd így fogja intézni az emberi kapcsolatait a jövőben is, akkor k*rvára magányosan fog megöregedni.
2011. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak az a rossz. h én érzem magam hibásnak. és ő van megsértődve.
2011. júl. 18. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!