Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek feleségül 18...

Hozzámennétek feleségül 18 évesen egy 35 éves férfihez? Miért igen, és miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
71%

Ki nem állom az előítéleteket. Olyan párt is ismerek,ahol 30 év korkülönbség van, a fiuk 19 éves és soha egy szóváltás nem történt közöttük.

Nem kötelező mindenkinek vele egykorú párt választania. Amennyiben mindketten felnőtt emberek, akkor senkinek semmi köze hozzá.

Próbálna nekem beszólni valaki, amiért az idősebbeket szeretem..

2011. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
86%
miért akar valaki elvenni 35 !! évesen egy 18!! éves még épphogy nem gyereket ?? na erre válaszoljon aki előítéletekkel dobálózik, és persze olvassa el figyelmesen amit írtam Oo
2011. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

Mert mondjuk őt szerette meg???

Felnőtt emberek mindketten, mégis mi baj van abból, ha szeretik egymást?

2011. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
71%

Előítéletekkel pedig te dobálózol, nem mi.

Nemi betegség:S Ne röhögtess már :DD

2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem mennék hozzá, nincs apakomplexusom.
2011. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
84%

ja, csak ha épp felesége van v több szeretője, lehet összeszedni akármit -és könyörgöm -ez nem azon múlik h valaki hány éves !! Tejóéég -azért ne legyetek se álszentek ,se állnaivák !


Amúgy sokkal inkább a személyisége érdekes a 35 évesnek mert -arra még ti sem válaszoltatok miért is akarja elvenni -aham persze mert szereti. jó akkor várjon még 4-5 évet .Miért is olyan sürgős ez ? Mert önzésből nem akarja h táguljon a lány perspektívája ,hanem inkább elveszi ,és mondjuk kapásból szüljön is gyereket ha már ott van .


Ok ez hipotézis, de valamiért érdekes h meg akarja meggyűrűzni ezt a 18 éves lánygyermeket.


ennyi.

2011. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%

Én voltam az aki hozzá is mentem.

15 éve élünk boldogan, a kutyának utat nem mutatunk.Szerelem volt első látásra, és az is maradt a mai napig.

Az szóljon már be, aki ezt végigcsinálta, ne olyan akinek fogalma sincsen semmiről.


33/N

2011. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
61%

Inkább az az érdekes, hogy látatlanban ennyi baromságot összehordani művészet. Miért lenne nős és miért lenne szeretője?

És mire kellene várni? Miért is fontos várni? A házassággal ha akarná sem tudná magához láncolni, Magyarországon, ha az egyik fél válni akar, akkor akár ellenkezik a másik, akár nem, a bíróság elválasztja őket.

Gyerekről pedig senki sem beszélt.


Szóval rém egyszerű a személyisége, feleségül akarja venni azt, akibe szerelmes..milyen szemét ember..

2011. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
81%

Ez is egy tapasztalat 33 n, az egy másik amit én írtam .Azt gondolom az a korrekt ha mind2 oldalt van aki képviselje, mert így ő így kap teljesebb képet ,és könnyebb lesz neki dönteni.


Én am nem azt mondtam h hagyja el, ha kicsit is figyelt volna bárki ,hanem azt h legyen körültekintő ,óvatos és várjon még, Nem kell kapkodni.

Az már csak adalék h valamiért megkérdezte tehát vannak benne bizonytalanságok ,benned ahogy írtad 'szerelem első látásra' nem voltak kétségeid . Az a jó ha feltudja mérni mi a jó neki .olvasta a tiéd ,az enyém meg még sok másét biztos jobban tud dönteni .Én meg már csak maradok ilyen anyáskodó :):)

2011. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon furcsa, ha vki ennyire nem a korcsoportjában keresgél. Érettségben, gondolkodásban, tapasztalatokban, tervekben nagy különbségnek kellene lenni egy 18 és egy 35 éves között, ha nem, valahol hiba van, v. nem igazán társat keres az a férfi. Én már csak azért sem választanék olyat, aki >10 évvel idősebb, mert nem szeretnék 20-30 évet özvegyként élni, sem nem szültem volna szívesen 20 évesen, sem nem egy 45 évesnek.
2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!