Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hozzámennétek feleségül 18...

Hozzámennétek feleségül 18 évesen egy 35 éves férfihez? Miért igen, és miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 19:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

És mi arra a garancia, hogy a te 20x éves férjedet nem üti el az autó, vagy nem történik vele valami?Semmi.Akárki lehet özvegy.

De én olyan férfivel élek, aki F É R F I, így nagybetűvel, minden szempontból.Komoly egzisztenciával, határozottsággal.Családcentrikus, monogám, és igazi példakép a fiunknak.Engem a tenyerén hordoz, szeretjük egymást az első perctől, akkor mi kell még a boldogsághoz?

2011. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

és ha igen, miért nem? :) (bocs)

szóval, nem is a korkülönbséggel van a baj, hanem a lány korával. 18 évesen senkihez sem időszerű hozzámenni. majd 25 évesen a 42 éves férfihez. nem ráér?

2011. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne időszerű? Felnőtt ember. Nem értem mire kellene várnia. Így is borzalmas, hogy a fotósok előtt csak ráncos fényképeket látok (és bocs, de így van), mert mindenki csak vár és vár.

Én becsülöm, aki ilyen fiatalon képes egy ilyen döntést meghozni.

2011. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, hogy ne tudná meghozni a döntést. nem tudom hogy a kérdező esetében mi a helyzet, de a 18 évesek döntő többségét a szülei tartják el. úgy házasodni, hogy még nem vagy önálló, nem is tudok jobb szót: tök gáz.
2011. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%

Miért gáz?

Az a gáz, ha úgy szülsz gyereket, hogy magadat nem tudod eltartani, de a házasságnak ehhez semmi köze. Házasságban pedig nem olyan nehéz önellátónak lenni, mint önállóan.


Az ilyen felháborodások nagy része puszta irigység. Irigyek, akik nem mentek férjhez, akik nem önállóak, akik idősebb korukban mentek férjhez(30+) és még reggelig sorolhatnám.

Nem állítom, hogy nálad is így van, nem is gondolom.


Normális esetben két ember szerelme és ennek megpecsételése örömhír az embereknek, nem hibakeresési lehetőség.

2011. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem, mert 17-18 éves korom között 4 különböző pasihoz akartam hozzá menni. Szerintem manapság az nagyon korai. Még utána szabadul ki az ember otthonról és nyugodtan keresgélhet.
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Bocsi de én is egyetértek azzal hogy még várjon.Mitől jobb ha van egy papírjuk arról hogy egymáshoz tartoznak??Ha nincs már nem is szerethetik egymást??Mi van akkor ha most 18 évesen hozzá megy a barátjához és 1-2 év múltán kiderül hogy mégsem oké a dolog (mert ugye nem mindenkinek sikerül úgy mint az egyik hozzászólónak)és akkor jön a válás, ha esetleg gyerek is lesz még neki is rossz...ez mért jó.Miért kapkodja mindenki el a dolgokat? ha 24 évesen megy férjhez akkor már egy vén banya lesz vagy mi??

Amúgy is sok minden kiderülhet még ami vagy összekovácsolja egy életre őket vagy szétválsztja .

Sok helyen olvastam és azt hiszem itt is hogy 18 éves felnőtt nő meg stb.Attól hogy ebben az országban 18 évesen felnőttnek számít egy ember attól még nem biztos hogy az is..és szerintem ezt az írások nagy részéből nem lehet eldönteni:)

kedves kérdező ha úgy határoznál hogy hozzá mész a barátodhoz szép életet kívánok együtt:)

Nekem ez a véleményem


18/l

2011. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

No persze, önzetlen szerelemből akarja a 35 éves elvenni a lányt, amint jogilag megteheti..:) Annak a férfinak van élettapasztalata ellentétben a lánnyal - akiről bárki bármit mond, még gyerek, csupán jogilag lépett át egy határt, de a tapasztalatszerzéshez át kell élni néhány felnőtt évet, ismerkedni kell, munkát vállalni, önfenntartóvá válni, világot látni - és nagyon jól tudja, hogy 18 éves kora után az ember előtt kitárul a világ, gyökeres változásokon megy át az életfelfogása, és még idejében meg akarja fogni, hogy utána már ne nagyon tudjon ugrálni. Lehetőleg 20 éves korára 2 gyerekes anyát is csinál belőle, hogy eszébe se jusson kitenni a lábát és ránézni az életre, ami elsuhan mellette.

Kicsit sem hibáztatom a lányt, hogy egy tapasztalt férfi behálózta, beleszeretett és követné őt mindenhova, bízik benne, hisz az örök szerelemben. De az ilyen 35 éves pasasokat büntetni kellene.. Nyilván a pár évvel idősebb nők már nem elég manipulálhatók és naivak számára, de egy 18 éves mellett mindent megkap, amire szüksége van, és minden úgy is lesz, ahogyan ő akarja. Kizárólag a saját maga érdekei számítanak..

Valaki írta, hogy az ő házassága jól működik annak ellenére, hogy ugyanígy indult, mint ez a kapcsolat. Neki gratulálok, ő lehet az ezerből egy, a fehér holló, nagy szerencséje van. De azért ne legyünk naivak.. nem többségről beszélek, hanem majdhogynem 100%-ról, aki utólag nagyon is megbánja, ha fiatalon ilyen lépésre szánja rá magát, főleg egy ilyen pipihúsra hajtó férfival.

Ja, és semmivel sem nagyobb az esélye nemi betegséget fiataltól összeszedni, mint idősebbtől. Látszólag nagyon is bukik a fiatal csajokra ez a típus, ki állítja, hogy nekik kevesebb sikerük van a nőknél, mint a 20 éves fiúknak? Nagy többségük éppen azért nem állapodik meg korábban, mert hajtja őket a vérük a nők után..

2011. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

én nem

mert öreg

identitásban, habitusban, külsőben hozzám képest

és ez engem taszít, de nagyon.

2011. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem valahol tikkes az a 35 éves ffi, aki 18 éves kiscsajt kér meg....
2011. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!