Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ááá, elegem van, kivagyok,...

Ááá, elegem van, kivagyok, öngyilkos hajlamaim élednek. Hogyan jussak dűlőre vele?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.

AZ exemmel újra úgy éreztem, hogy összemelegszünk. Szinte napi szinten beszéltünk, bár úgy tudta, barátként szeretem csak. De ahogy egyre többet és többet beszéltünk, úgy kezdtem éreztetni, hogy többet érzek. Ő is perverz viccekkel poénkodott olykor, ami távol áll a stílusától, érdeklődött irántam. Volt, hogy kérdeztem kell-e ingyen szám, amin ingyen beszélhetünk egymással, és mondta, hogy kell, ha tudok szerezni. Majd mondta, hogyha elmegyek oda, ahol ő lakik (távkapcs) volt,akkor ő úgy tervezte, hogy nála alszom, mert egy projektet tervezünk közösen elindítani, oda is ő hívott, amikor rákérdeztem miért, azt mondta, úgy gondolta jó poén lesz.


Majd ma haverok unszolására megkérdeztem, még ez előtt a projekt előtt találkozunk-e, azt mondta nem sok ideje van pluszba, meglátjuk hogy alakul. Tudni kell, most kezdett dolgozni, 10 órát melózik, plusz elvállalt egy másik 10órásat, de az még nem indult be. Pl azt mondta, most hétvégén is mennie kell melózni.

Ezt még meg is értem, tök jogos a dolog. Illetve amikor sírva felhívtam, mert akkor csak annyit írt, hogy nincs ideje, lekoptatásnak hittem, a telefonba 1 órát dumáltunk, felhomályosított, és felvidított.


Majd én hülye írtam neki egy sms-t, hogy van-e még esélyem nála, persze nem most, majd 1 év múlva, amikor jobban leszek, nemrég szakítottam. Nem válaszolt rá. Majd este most írtam még egyet, hogy fent lesz-e még ma, arra válaszolt, hogy most nem, melege van, filmet néz, de majd holnap. Visszaírtam, hogy rossznéven vette-e a másik sms-t, arra nem írt megint semmit -.-'



Én imádom, odáig vagyok érte, a múltkor én rontottam el, mégegyszer soha de soha többé nem tenném. Nekem ezekből az jött le, ő is szeret, de lehet ezzel az sms-el elrontottam? Elég érdekes gyerek, én voltam az első barátnője, nagyon szeretett :(


Szerintetek?


2011. júl. 18. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

"Én imádom, odáig vagyok érte, a múltkor én rontottam el, mégegyszer soha de soha többé nem tenném. Nekem ezekből az jött le, ő is szeret, de lehet ezzel az sms-el elrontottam? Elég érdekes gyerek, én voltam az első barátnője, nagyon szeretett :( "


Ha te voltál az első barátnője, és nagyon szeretett, de te rontottad el, akkor ne SMS-ekkel bombázd, hanem finoman próbáld visszacsábítani, mert így szerintem nem fog menni.

2011. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ő is tudja ezt, és élvezi hogy gyötörhet !
2011. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd már a pi-csába az smseiddel. Kopj le róla ha akar tőled valamit majd keres.
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És ezért van öngyilkos hajlamod? Mi lesz veled az életben később, ha egy ilyen szarságon sem tudsz túl jutni?
2011. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És mit tettél,hogy szakítás lett a vége?Talán kedvel mint embert,de kiderült,hogy veled nem érdemes kapcsolatba bonyolódni.

Emiatt igazán nem érdemes öngyilkosnak lenni,mások sokkal nagyobb problémákkal néznek szembe nap mint nap.

2011. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem válaszolt = nem érdekli az összejövős téma

Nem tudom, miért olyan nehéz ezt megérteni, a férfiak nem működnek olyan bonyolultan.

2011. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

21:06

De azért nem muszáj tahónak lenni. Ha másik SMS-re tud válaszolni, akkor erre is képes, nemde?!

2011. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

21:25

Nem válaszolt az összejövős kérdésekre, a semlegesre meg igen, az lehetett lerázás vagy igaz is, 50-50%-ban. Nem tudom a lányok/nők mikor értik meg hogy az ilyenekre a nem-válaszolás mindig, mindig (esetek 99%-a) ugyanazt jelenti: a másik félnek ez nem (olyan) fontos.

Persze amíg valaki át nem éli párszor nem hiszi el.


Ha kijózanítani egy fiatalt taplóság, akkor csak süllyedjen bele az önsanyargatásba, engedjen a hajlamainak. Úgyis éri még csalódás, mint mindannyiunkat, nem szabad rögtön feladni és öngyilkosnak lenni.

2011. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem van a képben neki vki más.
2011. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!