Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha vannak öngyilkos hajlamai...

Néha vannak öngyilkos hajlamaim. Van olyan oldal ahol kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
Olyan oldalra lenne szükségem ahol elbeszélgethetnék emberekkel, akik tudnak segíteni vagy már át estek ilyen időszakon. Nagyon sokat segítene! Előre is köszönöm!
2011. júl. 13. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyen oldalról, egyszer találtam valami lelkisegély oldalt, de hát az valami vicc volt.. Segítők nem voltak, csak egy rakás szerencsétlen, aki változtatni nem akart, csak fetrengtek az önsajnálatban, és húzták egymást lefelé. Én is segítségért mentem, aztán rájöttem milyen derűs vagyok ezekhez képest.. Szóval, ha gondolod nekem írhatsz, hasonló cipőben járok, de nagyon szeretnék kilábalni ebből.
2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológustól, és minél hamarabb! Higgy nekem, én halogattam, és kórház lett a vége... Utólag láttam csak be, hogy rég pszichológushoz kellett volna fordulnom... Azóta járok, hidd el, megéri! Az online fórumokat böngészve az előttem szólóhoz hasonló következtetésre jutottam, egyezik a véleményünk...
2011. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, habár én néha úgy vagyok vele, hogy ilyen gondolatoknál a pszichológus kevés. Persze nagyon jó, ha van, sőt, szükséges! Viszont mellé nélkülözhetetlenek a barátok, család, vagy akárki, aki még támaszt nyújt. A lényeg, hogy ne szigetelje el magát az ember.
2011. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :D
2011. júl. 14. 22:34
 5/5 anonim válasza:
Keress barátokat facen,instán,vagy akár itt is segíthetnek :)
2017. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!