Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire válhat be Kanadába,...

Mennyire válhat be Kanadába, illetve USA-ba költözés ha vannak kint rokonaim?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok én is és a barátom is. Nekem bolti eladói szakmám van, ő játékteremben dolgozott mint krupié. Az egyik unokatestvérem New Yorkban lakik, neki pedig a bátyja Kanadában. Melyiket választanátok kiköltözésként? Mikre kell felkészülni, egyáltalán mennyre valószínű hogy beválik majd? Tapasztalatok érdekelnének.
2011. júl. 18. 22:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
nem rohadtul nem lehet.dogloztam amerikában már, dolgozm itthon és itthon semmi sem megy normálisan.
2011. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%

14:18


Akkor én miféle elcseszett lény vagyok, hogy itthon is elboldogulunk a családommal? :) nem kell általánosítani, attól még, mert neked nem jött össze a szerencséd Magyarországon, más élhet jól.

2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

de ne kamuzd már h az a jellemző h mekkora jó élet van, vagy legalább mindenkinek megvannak az alap dolgai.

én is elboldogulok. van meló (sokaknak nincs), albérlet, párkapcsolat. de az átlag magyar fizetésemből max 20 év alatt lesz egy 1,5 szobás pesti lakásom. hát köszi inkább vennék házat pár év tisztességes melóval kint.

éltem kint (hidd el nem azért jutottam ki dolgozni mert annyira életképtelen meg aluliskolázot vagyok..), még inkább a válság előtt volt jellemző h aki akart dolgozni annak azért összegyűlt a házra kocsira való 5-6 év alatt (te még hitelt sem kapsz kis tulzással).

ez igenis jobb élet. ott is van nyomor én nem erről beszélek, de a középréteg milliószor jobban él mint a mi középosztályunk.

2011. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

ha neked ott jobb volt, menj vissza, ennyi.

nekem jó itt, köszönöm.

2011. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:00

itt vagy a gyakorin és te nem olvasod hogy miket írnak az emberek?? Külföldi nyaralások (nem is akárhová)

egyetem mindenkinek, autók,lakások,luxus cikkek..


Aki akar az tud boldogulni Magyarországon is..Nekem még a szomszédba sem kell átmenni hogy lássam,lehet boldogulni otthon is.

2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
16:07: nem mindenki a penzert jon. Pl. en abszolut nem ezert jottem ki. Mivel nemcsak ez az 1 szempont letezik, most mar ertheted, hogy miert van, aki ide jon. :)
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

jahh a magyar álom:-DDD

ne viccelődjetek már. most ezt komolyan gondoljátok?úgy látjátok, hogy az egy milyen jól élhető ország?ti nem olvastok újságot, néztek tv-t?szégyen ami itt folyik.

bár ha nem láttam volna mást én is azt gondolnám talán h dejó itt.

Mennék én, de válság előtt jöttem haza pont és a válság miatt nincs nagyon visszaút.

Feleslegesen nem mennék ki, hogy bebukjam.Szerencsére jó szakmát tanulok majd azzal keresek kint állást.

sajna rokon nincs kint, csak volt kollegák.

Megértem azt aki szeret itt élni. szép ország, ezt én sem vitatom, de nagyon korlátozottak a lehetőségek.

van aki többre vágyik.sztem ez sem megvetendő.

2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ma 16.24!


írtam privátot. megnéznéd?köszi

2011. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Valaszoltam.
2011. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

Én nem gondolkodnék sokat! Úgy elhúznék ki, mint a vadlibák! Főleg ha nincs mit vesztenem. Valaki írta a nyomor megvár! LEC GÓ!

22/N

2011. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!