Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire válhat be Kanadába,...

Mennyire válhat be Kanadába, illetve USA-ba költözés ha vannak kint rokonaim?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok én is és a barátom is. Nekem bolti eladói szakmám van, ő játékteremben dolgozott mint krupié. Az egyik unokatestvérem New Yorkban lakik, neki pedig a bátyja Kanadában. Melyiket választanátok kiköltözésként? Mikre kell felkészülni, egyáltalán mennyre valószínű hogy beválik majd? Tapasztalatok érdekelnének.
2011. júl. 18. 22:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
hát abban viszont igsaza volt vkinek h csak mert rokonaid vannak nem fog összejönni. most nem várják tárt karokkal a bevándorlókat. csak ugy menj ki ha igazán jó és keresett szakmád van.bár nemhiszem h kapsz munkavállaláshoz jó vizumot. max turistát, de az 90 napra jó
2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Dorisz válasza kicsit vicces egy feltett kérdése alapján.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nézd már meg a 2 dátumot léci! Eltelt fél év. A páromat visszaminősítették 4 órába, próbál mást keresni, nem kap. Pontosabban már 3 állást végigjárt, ebből 1 alkalommal átverték, másik 2 alkalommal meg több volt a kiadása, mint a bevétele. Hála a csodálatos új felsőoktatási törvénynek, feltehetőleg én sem tudok már tanulni. A családommal eléggé megromlott a viszony. Mi tartana vissza?
2012. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azért írtam csak mert nagyon leugattad azt aki külföldre akar menni.

Egyébként én sem akarok költözni, én is úgy gondolom, hogy itt a helyem, igyekszem itt boldogulni, de ki tudja mit hoz a jövő...

2012. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
én nagyon szeretnék menni, inkább az usa-ba mint máshová. de olyan macerás :(
2012. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!