Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a strandon?

Mit csinálnátok a strandon?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyünk a szüleimmel + rokonaimmal, de ők csak ülnek a vízben egész nap. Nekem ez unalmas, elmegyek másik medencébe, de ott én is ugyanazt csinálom, csak épp egyedül. Tesóm nem ér rá, barátnőm szintén elfoglalt. Gondoltam arra, hogy olvasok, de azt tudok itthon is. Ti mit csinálnátok?
2011. júl. 19. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
összebarátkoznék a strandon más fiatalokkal:))
2011. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ússzál.
2011. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 ava87 ***** válasza:
52%
Hát mit, mondjuk ússz :) Ha én strandra megyek, 24 éves létemre ki se lehet rángatni a vízből, a gyerek hamarabb mondja azt, hogy anya menjünk már ki :D Ugrálok a vízbe, bukfencezek a víz alatt (ezt órákig képes vagyok művelni), felugrok a vízben aztán a lábamat kitolom magam alól, hogy lesüllyedjek, úszok hosszokat, kézenállok, stb. Jaj annak, aki zavar közben :D Ha mégis kijövök nagy ritkán, akkor napozom, közben sudokuzok, olvasok, na meg beszélgetek.
2011. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
dobd le a fürdőruhádat váratlanul biztos nem lesz sikered xD
2011. júl. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Olvashatsz otthon is, de azért a strandon mégiscsak jobb:) És ahogy előttem is írták, ússz, mozgasd meg az izmaidat. Unokatesók nem mennek? Vagy valami fiatalabb rokon? Gondolom már idősebb srác vagy, így félrevonulhatsz a család férfi tagjaival is beszélgetni erről-arról -nálunk mindig ez van, elmennek sörözni és csak beszélnek, beszélnek, beszélnek.
2011. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Úszás, olvasás, társast is vihetsz vagy valamilyen kártyát azt biztos az idősebbek is szeretik.
2011. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Five Star ***** válasza:
Ha ennyire unod, minek mész? :D
2011. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
51%

Am ja,ha szerinted uncsi akk ne menj. Én nagyon jól el tom magam foglalni vízparton. Vagy napozok vagy úszok vagy csak ücsörgök a homokban és a tájban gyönyörködöm.


L/15

2011. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem írtam, hogy unom, csak azt, hogy cikinek érzem, ha egész nap ülök a vízben, és lesek.

2011. júl. 19. 11:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Állj be labdázni egy társaságba. Ússz. Napozz.
2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!