Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha após a...

Mit csinálnátok, ha após a tudtotok nélkül elhordaná a cuccaitokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, jön szerelni, erre körbejár a műhelyben, és ami tetszik neki, szó nélkül elviszi. Elvitte a fúrót, dekopírfűrészt (nem tudom, jól írtam -e), most látom -hogy miután hétvégén itt volt - nincs kalapács, fűrész, harapófogó, és még a fene tudja mi, a műhelyt már zárom, mielőtt jön, de mindent nem tudok elzárni előle. Nem tudom, anyós mit szólna, ha náluk kiszedném a vitrinből a porcelánt, a tudtuk nélkül titokban, a táskámba tenném, és elhoznám. A férjem tudja, most már mindenképp "visszalopatom" vele a cuccokat valahogy, de mit tegyek? Azonkívűl, hogy remélem, soha sem jön ide szerelni.
2011. okt. 19. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a dedóban megjelöltem a cuccaimat, és miután elvitte, elmagyaráztam neki, hogy a boltban akárcsak neki, nekem is pénzbe kerül. Szóval, vegye meg magának. Kölcsönadni szivesen kölcsönadom, de ahhoz el is kell kérni. És vissza is kell hozni. Bár sajna az elektromos szerszámokat tönkrevágta, igy a kölcsönadás is megszünt egy idő után.
2011. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Cuccaimat...... bocsi. A férjem holmiját. Azaz a szerszámait.
2011. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már én is a megjelölésen gondokodom, de komolyan, mint a dedóban ez olyan. Ovis gyereknek jelölgettem a cuccát, ez több, mint idegesítő. A férjem persze szégyenli, múltkor elnéző voltam, és nem is akartam őt cseszegetni, de ma ha hazajön, megmondom, hogy ez már nem állapot, amiket én vettem magamnak, azért vettem, hogy legyen, most meg itt egy szaki, és harapófogó kellett volna, így kinyitottam a szerszámos ládát, és basszus, tök üres volt. Találtam egy kicsi fogót, de az persze eltörött. Csak én sem kutakodom sehol körbe, hogy mit emelhetek el. Egyébként van neki szerszáma, rengeteg, nem is kellene neki.
2011. okt. 19. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az após? lehet, hogymár egy kicsit szenilis?
2011. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy minden eset egyedi, amit az a válaszadó megengedhet magának az apósával szemben (pld. hangnemet) nem biztos, hogy alkalmas a te problémádra. Ezért nem is jó, ha más tanácsára hallgatsz, mert a válaszadók nem ismerik a háttérinformációkat. (Milyen nexusban vagytok, esetleg támogattak benneteket, ami miatt erre feljogosítva érzi magát, stb.)

Javaslom, hogy gondold végig a helyzetet, mindenre kiterjedően, arra is, hogy egy esetleges összeveszéstől mi fog változni a kapcsolatotokban, nagyobb hátrány ér-e mint egy harapófogó, stb.

Mindezekután dönts, és a döntésednek megfelelően vagy normális hangnemben elmagyarázod neki, hogy merről hány méter, vagy elzársz előtte mindent, vagy nem engeded be többet, vagy leordítod a fejét, vagy a férjeddel veszel össze emiatt - csak azért sorolom, hogy a következmények tárhelye kimeríthetetlen - tehát neked kell döntened.

2011. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. Én összeveszni nem akarok velük/vele. A férjemet meg tényleg nem akarom emiatt cseszegetni, mert szereti az apukáját, én szerintem annál nincs rosszabb, mintha a házastárs a szülőt szidja. Azt hiszem, maradok annál, hogy a férjemnek tárgyilagosan, nem bántón felvázolom a helyzetet. Annyira idegesítő!
2011. okt. 19. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 09.32-es válasszal teljes mértékben egyetértek. Nekem anyósom keze ragad. Hivatalosan velünk lakik, de elég sűrűn megy a pasijához. Amíg nem volt meg ez a kapcsolata, akkor is külön háztartást vezettünk, külön főztünk, külön vásároltunk stb. Mi vesztünk össze a kedves mama miatt a párommal. Ma már nincs ilyen. Párommal leültünk, megbeszéltük a taktikát. Mi rögtön szólunk, ha valami eltűnik. Ő mindig tagadja a tényt, de 1-2 nap múlva mindig megkerül valahogy a keresett dolog. Nálunk alapvető élelmiszerek is tűnnek el. Ha kell neki vigye, de azt pofátlanságnak tartom, hogy az eltüntetett Floriol helyett "ócsó" Tescos olajat tesz vissza. Ma reggel a hajlakkomat kerestem. Gondolom ment a pasihoz és elvitte magával véletlenül. Sms-t küldtem neki reggel 7-kor.
2011. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!