Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a komolytalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a komolytalanság, vagy inkább nem igazi szerelem jele? Ugye fog ez változni?

Figyelt kérdés

eddig még sosem jártam senkivel, és 14 éves vagyok. lány.

és ha megtetszik egy fiú akkor bevetem minden bájomat, mosolygok, flörtölök, stb. (de nem vagyok r.banc) és állandóan azon kattog az agyam, hogy érhetném el, hogy én is tetsszem neki, stb. féltékeny vagyok, ha más lánnyal van, fantáziálgatok éjszakánként, stb.

aztán ha valamilyenféle jel van, hogy tetszem neki, akkor rögtön elhidegülök tőle, és már kifejezetten irritál.

eddig még csak ilyen "szerelmeim" voltak, ugyebár nem lehet annak nevezni, de nincs jobb szó rá.

és a tenyérizzadós, elvörösödős szerelm csak egy volt, de úgy hogy nem is ismertem a fiút, csak látásból, és amolyan plátói volt..ha és 10 éves voltam..


amúgy meg oviban, alsóban is volt kb. 10 fiú aki iránt tényleg éreztem valamit, csak akkor még nem voltam olyan hogy "na most szemezek vele"..


tudom, hogy fárasztó egy rinyáló kiscsaj dolgait hallgatni, de ugye az igaz szerelem jele az lesz, ha ez elmúlik?


2011. szept. 25. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesen szerintem nyugodtan tedd még félre ezt a dolgot,és maradj a flörtnél
2011. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bummshakalaka ***** válasza:
Hát...Én igazán nm akarok rossznak tűnni ,de a hibáiból tanul az ember. Szerintem flörtölj és randizz ameddig csak birsz ,de azért legyen egy határ. Van egy rész amit nem értettem :"...aztán ha valamilyenféle jel van, hogy tetszem neki, akkor rögtön elhidegülök tőle, és már kifejezetten irritál." ezt kifejtenéd nekem kicsit bővebben?:)
2011. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

ribanc vagy .....még ha te nem is képzeled magad annak, de már az vagy....


most már csak kell 1 fasz, hogy betörj és jöhet a osztály is.

2011. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!