Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most normális vagyok, ez lehet szerelem?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok.

Eddig sok fiú tetszett már, mindig azt hittem, hogy "szerelem".

Aztán egy fiút azért szerettem meg, aki, szóval nem a külsejébe szerettem bele, hanem abba aki.

Aztán most új suliba vagyok, és van egy fiú, akit nem is ismerek, és konkrétan egész nap rá gondolok, izgulok, alig vároma másnapot, muszáj látnom, kicsattanok az örömtől. Szerintem beleképzelem, hogy milyen lehet, de közbe nem is ismerem, és a fellegekben járok, s ááá:D

Ez normális, vagy mi van velem?:D


2011. szept. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
ha fiú vagy, akkor nemtom, hogy normális-e, de akk biztos szerelmes vagy :)
2011. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
velem is volt ilyen :) 4 évig néztem, 1 szót nem beszéltünk :(
2011. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tiaztelt kérdező!


Örömmel zudatom önnel,ön valószínüleg szerelmes!


Tisztelettel: A válaszoló

2011. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egyelőre még csak fellángolás. Ha nem ismered, akkor csak egy fantáziaképbe vagy szerelmes.
2011. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Maga nem normális, hanem szerelmes! :D


Ilyenkor totál hülye az ember, én is az voltam és vak persze, aki tetszik neki, azt totál tökélynek, jónak látja még, ha nem is az valójában.


Velem is az a baj, hogy elég gyakran esek ebbe a fura érzésbe, pedig fiú vagyok. :D

2011. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thekatamilla válasza:

ne keverjük össze a szerelmet a rajongással, fellángolással.Én is gimis vagyok...és kb ugyanaz a helyzetünk :D

szerelem az amikor már tényleg ismered és nem csak néha látod... én pl tudom hogy abba a srácba nem vagyok szerelmes, mégis mindig rá gondolok, stb...

rossz érzés a rajongás :( :DD.ja és teljesen normális vagy... vagy mindketten hülyék...:D

2011. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:D

Első válaszoló lány vagyok :D

Végülis nem olyan rossz érzés, emrt boldoggá teszi az embert. De akkor már megértettem mi a kettő közt a különbség(szerelem ill. fellángolás/rajongás)

Szerintem akkor normálisak vagyunk. Az nem baj, ha hülyének néznek van ilyen..:D

Köszi mindenkinek!:D

2011. szept. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!