Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet tűrni ezt a...

Meddig lehet tűrni ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Évek óta együtt élünk a barátommal, de az apja is velünk él.A ház fele az apjáé a másik a barátomé.

Fizetjük a részünket. De nagyon ok a vita. Leginkább, mert neki van egy nője és tömi a fejét neki. Azt tudni kell az "apósomról", hogy megrögzött hazudozó. Komolyan kényszeresen hazudik mindenkinek. azt sem lehet elhinni amit kérdez...

A szemünkbe jópofizik a hátunk mögött elhord mindennek minket. 8igen a saját fiát is) sokszor a fülünk hallatára is (csak ő nem tudja hogy mi hallottuk) volt már hogy rákérdeztünk és tagadta. Mi nem megyünk az ő szobájába be. Ő meg bejárkál hozzánk és kutat, lop. A saját fiát is meglopja. Meg az én cuccaim is hirtelen elfogynak. Úgy járok tusolni, mintha koleszban lennék. Amit veszek magamnak tusfürdő, mosakodógél ilyesmik állandóan azt használja el, ezért hordom be a szobába őket. Meg se kérdezi, és igen nekem is pénz. Ő csak a csekkek egy részébe száll be, mellette mindent én veszek meg (mosópor, és egyéb ilyen tisztítószerek) Mikor ide jöttem még edények se voltak, mindent én vettem meg, meg a pasim anyjától vagy az enyémtől kaptam.

Kitakarítok és van hogy fel se száradt a padló már kiöntve a kávé, összetaposva. Egy igazi igénytelen. Idehozza a nőjét néha (szerencsére ő sose alszik itt)annak van 4 gyereke +az pasim apjának még egy elmennek egymás után a wcre és egyik sem húzza le maga után. Már bocs hogy így írom, de áll a vizelet és egyéb szag a fürdőbe. Én nem vagyok senkinek a csicskása, hogy ezeket megcsináljam. Direkt csinálja meg alapból is igénytelen senki.

Sajnos most választanom kell a pasim és a között hogy normálisan éljek ne idegesítsem magam. Sajnos már nem tudok ezzel nem foglalkozni.egyetemre járok, mellette gyakorlatra, dolgozik szabadidőmben és még vezessem a háztartást a semmiért. Nekem ez így nem megy, de nagyon szeretem a pasimat.

Ő nem akar elköltözni velem, mert hogy nem hagyja itt ezt a házat. Ráadásul nem túl egészséges így élni, mivel egy vékony fal van a 2 szoba közt ami egymás mellett van.

Van 2 kutyánk is, és félek kitenni a lábam lassan, mert állandóan nyitva hagyja a kaput a kutyák kint. És akkor is ha ő elmegy itthonról. nem hiányzik, hogy megharapjon valakit. rettegek ettől már. Ráadásul sok kisgyerek van az utcában akik sűrűn bicikliznek erre. Hiába szóltak már neki nem ért a szóból.nem akarom hogy megharapjanak valakit, főleg nem kisgyereket, meg nem szeretném, hogy engem vagy a pasimat hurcolják meg emiatt (mivel mi is itt élünk ugyanúgy felelősek lennénk.) de ha nem vagyok itthon és a pasim se akkor mit tehetnék. Elmegyek a suliba és ezen idegeskedek.

Az a baj, ha elköltözök vissza anyumékhoz, onnan nem megoldható a bejárás suliba és dolgozni, mert nincs busz/vonat arra abban az időben már. Albérletet nem tudnék fenntartani el akartam menni ismerősökkel már egyszer de ők már a fiújukkal/barátnőkkel élnek. Idegennel nem merem bevállalni.


2011. júl. 20. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen személyiségre nem igazán lehet hatni (saját tapasztalat).
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kérdésre a válasz: amíg muszáj. Ahogy leírtad, nem tudsz máshol lakni (vagy tudnál, de idegenekkel nem mersz ...), akkor nincs más választásod mint maradni. Ha majd eleged lesz, akkor nem fogsz válogatni, hanem oda költözöl ahova tudsz.
2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már nagyon elegem van, csak a pasim miatt vagyok még itt...

csak egyre nehezebb..meglátom és szó szerint felhúzom magam annyira hogy az egész napom el van b.....va.

2011. júl. 20. 16:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi van még az iskolából? Mert ha nem sok azt már kibirod, ha sok akkor már ne, ne tedd tönkre magad
2011. júl. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha pl 1 év van belőle azt már bírd ki, ha több akkor ne szerintem
2011. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az a baj, ha elköltözök vissza anyumékhoz, onnan nem megoldható a bejárás suliba és dolgozni, mert nincs busz/vonat arra abban az időben már. Albérletet nem tudnék fenntartani..."


Fogd úgy fel, mint egy üzletet:

Igénytelen helyen laksz, egy igénytelen emberrel, de cserében meg van oldva a sulibajárás...


Mellesleg ha a pasid inkább a fél házat választja, és nem téged... Attól, hogy elköltöztök, a ház fele még a nevén marad.

2011. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a diplomáig még sok(3év), de közben okj-t is csinálom amit tavasszal fejezek be.A melóm csak alkalmi munkák. van hogy fél évig folyamatosan tudok melózni vagy sűrűn, de van amikor pár hónapig semmi. Abból tudok a rezsibe beszállni, ösztöndíjból kaja, ilyesmik. Az utazást anyumék fizetik. Meg néha jobban besegítenek amikor nincs pénzem. De azt csak ritkán ha tényleg nem tudom megoldani sehogy, nem szívesen kérek tőlük.
2011. júl. 20. 16:39
 8/10 A kérdező kommentje:

16:38


A pasim azt mondja, hogy ő nem fog fizetni albérletet azért nem fizet hogy lakjon valahol, így meg félig az övé.

Ebből volt már vitánk. szerinte abból már lehetne venni egy sajátot és azt törleszteni, de hitelt meg nem fog felvenni. Kérdeztem tőle már, mert volt szó már olyanról, hogyha komolyabbra fordulna a dolog (pl ha együtt maradunk és gyerek) akkor vajon hogyan élnék? az ő apjával egy 2 kis szobás házban?

Neki az a baj, hogy végzett x éve a sulival és hogy elege van abból hogy már azzal kell foglalkoznia hogy rezsi, csekk stb. Én is szívesebben vennék ruhákat, cipőket abból a pénzből amit elköltök a mosóporra és egyebekre, vagy épp befizetek egy csekket. De el kell fogadnom, hogy jelenleg ez van. Ráadásul szerettük volna kicsit felújítani a házat, mert minden bútor 20-30éves már (kivéve a mi szobánkba) de a konyha, fürdő már vészesen rossz állapotban van. De én nem akarok így erre költeni.Ha ketten lennénk az is más akkor szívesen, de azért, hogy egy szemét tönkretegye azt amit a spórolt pénzemen megvettem nah nem....Kívül se túl szép már, vagyis nem túl modern, de az nagyon sok pénz az esélytelen lenne.

2011. júl. 20. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy tényleg igénytelen a fater, de az is lehet, hogy szándékosan akar benneteket elkergetni, még ha a teljes tulajdonjog nem is lesz ezzel az övé.

eladni nem lehet?

figyu, meg kéne ijeszteni azzal, hogy egyszer csak beállítotok egy álvevővel, akinek eladjátok a ház felét.

mondom, álvevő...tehát egy beszervezett ember lenne, hátha észbekap ettől az eshetőségtől, hogy idegenekkel kell majd együtt laknia.

2011. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszi..Hasonlóra gondoltam én is. Mindig mondja hogy elköltözik a nőjéhez de nem teszi mivel neki adja a szépet meg hazudozik össze vissza ott is. Azt mondja egész nap dolgozik itthon is stb azért nem megy át a nőjéhez közben meg egész nap netezik meg fekszik. Én arra gondoltam hogy esetleg felhoznánk azt hogy megvennénk az ő részét is vagy akkor fizesse ki ő a pasim részét és akkor elmegyünk innen (persze ezt is csak kamuból, hiszen nincs rá pénzünk, de neki el lehetne hinteni) csak az a baj utána átgondoltuk és ez sem jó, mert minden lepereg róla. Tényleg nagyon gáz a csávó.

A saját fiát szarba se veszi. Megkérte hogy ha megy a boltba hozzon már 2 üdítőt neki, mert későn ér haza, és én sem voltam itthon aznap.. Még erre se volt képes.Mikor napi 2-3alkalommal elmegy boltba. Leszakadt a redőnyünk, és megkérte hívja fel a redőnyöst mert ő ismeri, ez volt 2 hónapja a redőny még mindig úgy áll.ma fogtam és felhívtam egy másikat, aki 2*drágábban csinálja meg. Jah és elkértük az ismerősének a számát és nem adta meg. Direkt is csinálja, de alapból egy tudatlan hülye.

2011. júl. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!