Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet türni es meddig?

Hogy lehet türni es meddig?

Figyelt kérdés
A paromnak, akivel közel egy eve vagyunk együtt felbukkant az eleteben egy volt barätnöje. Nem tudott egy pär hetig dönteni, nagyon rosszul alludt, sirt, azt mondta kette szakad a szive, mert mindkettönket szereti es nem akar fäjdalmat okozni nekem, de nem tudja mit tegyen. Azota mär döntött, velem maradt, de (szerintem teljesen nem szakitotta meg a kapcsolatot vele sem. Probälok ugy tenni, mintha semmi nem törtent volna, nem faggatom, nem veszekszem, de a bizalom nem teljes reszemröl, de elveszteni semmikeppen nem akarom öt!
2011. szept. 26. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szép dolog az őszinteség de látod mi lett a vége. a párod befoghatta volna a száját és dönthetett volna úgy akkor semmi gond nem lenne. ha meg nem szakította meg vele a kapcsolatot akkor jobb ha te szakítassz. ezekszerint mégis a másikat választotta.
2011. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

"a bizalom nem teljes reszemröl, de elveszteni semmikeppen nem akarom öt!"


- Akkor legyél boldog a bizalmatlanságra épült kapcsolatodban.

2011. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a p.csába.Ha már eszébe jutott egyáltalán, hogy választania kell közted meg egy másik csaj közt,akkor már régen rossz. Ne foglalkozz ilyen jellem gyenge parajokkal, keress vlkit aki igazán szeret és értékel Téged
2011. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én biztos nem bírnám ilyen csöndben meghúzni magam.

Akármilyen kényes téma is nektek,beszélj vele az érzéseidről.Ha továbbra is ennyire búskomor és "szenved" a volt b.nője miatt,akkor én hagynám a fenébe ezt a hapsit,mert így nem éri meg valakivel együtt lenni.

2011. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretne téged, akkor nem bántott volna meg. Gondolom felnőtt ember, neki kellett volna meghoznia a döntést, anélkül, hogy téged terhel ezzel. Egyébként ennek is megvan a pszichológiája, mert azzal, hogy elmondta neked azt, hogy nem tud dönteni, mostmár nyílt lapokkal játszik, tehát te is tudsz róla, hogy ő nem választott kettőtök között. Tehát ő a mostmár a te tudtoddal van kettőtök között. Így már legális. Nem túl biztató helyzet, de egy év után ha ez történik, mérlegelj. Ez még csak a kezdet!
2011. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Lepontozhatsz, de szerintem jó nagy hülye vagy. Ha az én pasim dilemmázna rajta, hogy kit válasszon, hát biztosan megfosztanám a választás lehetőségétől. Ugye vágod, hogy végül azért maradt veled mert a másik csaj már egyszer kirakta vagy átejtette. Nem akarta elveszîteni a biztos pontot az életében, azt a birkát aki még ezt is szó nélkül tűri, hogy mêg a volt barátnőt szereti, és még nem is titkolja. Főnyeremény vagy neki. És ne vegyél rá mérget, hogy a kis exszerelmét hanyagolja. Havan egy kis eszed kidobod, ellenkező esetben addig lehet tűrni amig akarsz. Magaddal b@szol ki. Bocs, de ez az igazság. Alaposan hagytad magad megalázni.
2011. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval értek egyet.

Elvesztegetett idő,amit a pároddal töltesz.Lépj tovább szakíts.Ha nem,akkor tűrj és nyelj nagyokat,de boldog vele sose leszel!

2011. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

*Ha az én pasim dilemmázna rajta, hogy kit válasszon, hát biztosan megfosztanám a választás lehetőségétől.


100%-ig igazad van!!!


Kérdező, a pasid csak azért választott téged, mert GYÁVA, hogy bevállalja a szerelmet. Ésszel döntött, nem szívvel, mert a másikkal már egyszer nem jött össze. Te vagy a biztos rossz, a bizonytalan jót meg nem meri bevállalni.

2011. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki kettőbe "szerelmes" az egyiket sem szereti IGAZÁN...
2011. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megviselte a volt barátnőjével való találkozás/ sírt, rosszul aludt.../, nem varrta el teljesen azokat a szálakat. Nem lennék mellette biztonságban, az biztos. Próbáljátok átbeszélni é agyalj ki egy próbatételt!
2011. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!