Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha a feleségetek...

Férfiak, ha a feleségetek évekig elhagyta magát (elhízott, stb. ) majd hirtelen elkezd magára adni (sokat fogy, fodrászhoz jár, szexi ruhák, stb), az jó hatással van a kapcsolatotokra (nem harmadik fél miatt teszi, hanem értetek)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
én gyógyszer miatt nem tudok lefogyni. Akkor én is elhagyom magam? Nem kell minden kövér nő felett pálcát törni. Ja és csodálatos párkapcsim van immár 10 éve
2011. júl. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%

Olyan nincs, hogy valaki a gyóygszer miatt lesz kövér: vagy ezzel magyarázza és egyszerüen túl sokat eszik, vagy nem megfelelö a gyógyszer neki - ekkor másikat kell feliratnia.


Az meg, hogy kapcsolatAId vannak, nem arra mutat, hogy jók lennének, mert egy JÓ kapcsolat nem múlik el. Szerintem csak nem tudod elfogadni, hogy egyetlen kapcsolatod sem tartós, és ennek részben legalább is a kövérséged IS az oka.

2011. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
De, antidepresszánstól kegyetlenül el lehet hízni, és pont olyan kegyetlen nehéz lefogyni is mellette...
2011. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
gyógyszerek igenis befolyásolják a testsúlyt akár előnyösen is. Volt rá példa már nálam. De hátrányosan is. A legtöbb betegség nem olyan mint a megfázás hogy majd másikat feliratok ami hat és akkor kész hanem évekig(nálam kb 9 év) mire sikerült megtalálni azt a gyógyszert ami hat. Addig reménytelen kísérletezés, mert ez így működik, és ha választani kell az állapotromlás és az elhízás melett akkor egyértelműen legyek inkább kövér de "egészséges".
2012. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!