Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 3éves házasok...

Mit tegyek? 3éves házasok vagyunk, van egy 2,5 éves kislányunk.1évvel ezelőtt 2 hónapra időt kért a férjem, mert nemtudta hogy jó e ez neki így. Végül visszajött. Minden jó volt. Most 2 hete ismét fura.16 napja akarok sexelni, de ő mindig "fáradt".

Figyelt kérdés
Bár volt azóta 2x, de csak tényleg 5perces.Azt mondja semmi baja nincs. Nem hiszek már neki. nem gondolom, hogy megcsalna, mert semmi jel nincs rá, hiába kutakodok. én 24,ő 27
2010. márc. 27. 16:51
 1/5 anonim válasza:
51%
Szerintem az lehet az alap probléma, hogy nagyon fiatalon házasodtatok. Biztosan még nem élte ki magát a férjed, nem készült fel a családalapításra. Ezért is kérhetett korábban időt, hogy "jó-e ez így neki". Minél előbb próbáld vele megbeszélni, hogy mi a probléma, tisztázzátok a félreértéseket, mert ha már most nem hiszel neki, az később csak rosszabb lesz. Remélem, semmi különös nincs a háttérben! Drukkolok!
2010. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benn volt a szülésnél?
2010. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
A kutakodásért meg minimum egy emberes pofon járna neked.
2010. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem jár még a pofon igaz?de ha ő megcsalt engem,amit ő ugyan tagad, de voltak félreérthető kimenő sms-ek a telefonjában(amit állítólag nem ő írt), az nem baj ugye? gondolom azért nem jár pofon.szerintem te ne légy párkapcsolatban, ha ilyen gyorsan eljár a kezed.vagy csak a szád nagy? A NŐ IS EMBER.vagy tévedek?
2010. márc. 29. 11:21
 5/5 A kérdező kommentje:

23:16 nak köszönöm a választ. talán lehet hogy igazad van.de ő azt mondja, hogy köztünk minden jó. nincs semmi baj. néha tényleg jó is, de vannak időszakok amikor úgy érzem nem jó.lehet,hogy velem van a baj?

a következő válaszadónak a válaszom, nem volt bennt a szülésnél, mert császáros volt. de kint várt a műtő előtt.és örült is a kislánynak. 1,5 évig minden szuper volt. köszönöm mind2töknek.

2010. márc. 29. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!