Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most illik? Szerintetek? Mit...

Most illik? Szerintetek? Mit csinálnátok? A kislányunk lassan 1 éves. Az 1-nek is a szülinapját úgy ünnepeltük, hogy:nagyszülők, kereszt szülők.

Figyelt kérdés

Jelenleg is így szerettük volna, de a párom az öccsét is meg akarja hívni,aki a napokban költözik el tőlünk,a nagyanyjukhoz. (a nagyanyjuk a nagy 1. szülinapján sem volt)

Ha az anyjáékhoz menne vissza a párom öccse, vagy akkor még itt lakna, akkor természetes,hogy a szülinapon itt legyen,de így...


2010. máj. 28. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értem mi a bajod. Hogy a nagymamához megy? Röhejes már mindenből hisztit kell csinálni! xD
2010. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira szegények vagytok,hogy +egy fő vendég gondot okoz,akkor ne tarts szülinapot.
2010. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, rosszban vagy az öcsévvel, ha nincs feszültség mért ne mehetne.
2010. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Manócska'90 ***** válasza:
86%

Nagyobb gondot sose legyen!


Most komolyan! Ez annyira semmiség. Legalábbis az alapján, amit eddig leírtál.


Mért ne lehetne ott Ő is? Mert a nagymamához költözik, aki nem volt ott az első gyermeketek 1. szülinapján vagy mert ha az egyik gyereknek csak nagyszülők+keresztszülők voltak, akkor a másiknak se legyen ott senki más?

2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem...az a gondod,hogy a nagyanyjuk nem ment el?És ha már,ahhoz az emberhez költözik a férjed öccse,akkor ő is a nem szívesen látott vendégek sorát szaporítja?Sztem hívd meg a nagyanyjukat is(Te jó fej vagy,ha mégsem megy el mondhatod,hogy Te mindent megtettél),és persze az öcsit is.2 gyerekes anyuka.
2010. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.!

Nem azon vagyok fenn akadva,hogy a nagyanyjához megy! Kihúztuk a kakiból,befogadtuk,és hátba támadott minket,ezért kell elköltöznie. Kavarta a sz.rt,a párommal rengeteget vitáztunk az öccse miatt,mire végre a párom belátta,hogy az öccse tényleg olyan,amilyen. Csak azt vártuk,hogy levizsgázzon,utána elköltözzön. Részemről jó ideig nem szívesen látott vendég lesz a házban,+ az ünnepelt keresztszülei el sem jönnek,ha ő itt van.

2.!

Ha elköltözik,és nem az anyjáékhoz,akkor ő már egy külön van. Ennyi erővel hívjuk meg a másik tesómékat is,holott csak nagyszülők és keresztszülők!

A párom húga az anyjáékkal lakik,így "hivatalos" a szülinapra,a barátjával együtt. Másik báyjám anyámékkal lakik,így "hivatalos" a szülinapra. De a párom öccse nem az anyjáéknál fog lakni,és nem is itt! Akkor miért legyen itt?

Remélem érthető voltam.

2010. máj. 28. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
A gyereked rólatok szülőkről fogja másolni, hogyan viselkedni testvérekkel, szülőkkkel, nagyszülőkkel. Tehát igyekezz mindig jó példát mutatni. És hívd meg a hzzátartozóidat gátlások nélkül. Zsíroskenyér meg tea is jó.
2010. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár ez lenne a legnagyobb gondunk !,de ez az egy olyan,amit legkünnyebb megoldani! És én szeretném,ha a csökkenne a megoldásra váró gondok száma.Ezért tettem fel a kérdést!
2010. máj. 28. 19:15
 9/10 Manócska'90 ***** válasza:

Na, így már érthető a problémád.


Pff, ezek után még meghívja? Oké, hoyg testvér, rokon, de hátbatámadott! Részemről itt egy darabig nem lenne bocsánat!


Így már mindjárt más. Szerintem nem kell meghívni a szülinapra. (Am 4. voltam)


Ui.: Valaki írta, hogy a gyerekek látják, hogy viselkednek egymással a rokonok. Egy 1 éves gyerekről van szó, másrészt ha nem lesz ott az öcsi, akkor a gyerekek semmit nem fognak észrevenni az egészből. De nagyit szerintem is meg kéne hívni, max megint nem jön el.

2010. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt tudni kell,hogy részemről összetertó család vagyunk,mindig ugrunk,ha valami van.Amikor a párom nagyanyja kórházban volt -messze tőlünk- akkor is amint tudtunk,a párommal útnak indultunk(az más tészta,hogy végül 2 hétre rá csak a párom ért oda,mert lerobbantun a szakadó esőben...)

De aki hátba támadott,kihasznált minket, semmibe nézi,nem tiszteli a saját bátyját,az mit keresne itt? Most is igyekszik ott keresztbe tenni,ahol tud(miután havi 4-5 köbméter vizet használt,ami itt nem 2000 ft,most a ventillátor megy nála egész nap,még este 10 után is a nyitott ablakra irányítja a levegőt. Kertesházban lakunk,és higgyétek el,nincs itt olyan meleg!)Szóval azt mondjátok,hogy ezek után még hívjuk meg?

2010. máj. 28. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!