Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a szülőkről akik szájra puszit adnak a gyereküknek? Ti is adtok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 21:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen, néha odacsúszik, mert forgatja a fejét, de sok ismerősöm is ad. És nem vagyunk valami perverz szekta.
2011. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen, adok. A nagyobbik 4 éves most kezdi inkább az arcunkat puszilni, így valószínűleg nála már átállunk, de a kicsi 2 éves, ő jön és magától szájra adja. Nincs ebben semmi szexualitás.
2011. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%

néha még én is igy adok a szüleimnek.De még soha nem jutott eszembe,hogy ez másnak furcsa is lehet.

22l

2011. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
én hányok ettől..sztem nem normális dolog!!!
2011. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
En nem pusziltam soha szàjon a gyerekeimet, viszont engem nem zavar, hogy màs szàjra ad puszit a gyerekének. Viszont azon meglepõdtem, amikor azt làttam, hogy az unokahùgom a nõvérének a 12 éves lànyàt szàjon puszilja.
2011. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
én elborzadok tőle... pedig teljesen normálisan neveltek, de nálunk a szájra puszi mindig is apu-anyu kiváltság volt.
2011. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oda érte. A párom nem magyar. Náluk a felnőttek arcon puszilják egymást (mármint testvér a testvért v gyerek a szülőt), de a kicsiket mindig szájon puszilják. Egyszer el akartam köszönni a 3 éves unokahúgától és nyújtottam a számat, h megpusziljam az arcát, ő meg jól odanyomta a nyálas ajkait. Engem kirázott a hideg, de nem mutattam, nekik ez a természetes. Amíg nem nyelveznek le, addig nem szólok.
2011. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%
Én is megütköztem ezen, amikor először láttam! Biztosan nem fogom a saját gyerekeimet szájon csókolgatni. Engem kifejezetten taszít.
2011. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Kicsi gyereknél teljesen normális, nagyobbnál már nem szokás, amikor már kezdi érteni a szeretet fajták közötti különbséget.


Egyébként napjaink drága jó szex-mániákus világában (ahol még egy reklámot sem lehet szinte erotikától mentesen megcsinálni és még a rajzfilmben is találni pikáns poént) nem csodálom hogy vannak akiknek a gyermekét megpusziló szülőről is a perverz nyálcsere jut eszébe.....ez van ilyen világban élünk.

2011. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem is undorító! Én is hányok ettől. Kivéve talán 2 éves korig...
2011. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!