Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem van mégis egyedül...

Feleségem van mégis egyedül érzem magam ez normális?

Figyelt kérdés
Annyira vágyom egy jó beszélgetésre unom a hétköznapokat,a sok munkát kéne valaki aki egy kicsit feldob...
2011. júl. 20. 22:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne vevő rá?? Melyik nő ne szeretne beszélgetni?:DD
2011. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Pl az én barátnőm! Ha beszélgetni akarok, látom rajta, hogy nem érdekli... ellenben dugni mindig akar, ezért nem hagyom ott. Na de nekem is van lelkem!
2011. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleség nem vevő rá, annak tuti, hogy valami oka van!!! Semmi sem véletlenül romlik meg egy házasságban. Mi pl 2 éve vagyunk házasok, 5 éve egy pár, de minden nap órákat tudunk elbeszélgetni a férjemmel, akár este az ágyban sutyorogva, akár kint a kertben egy pohár bor mellett, bárhol, bármikor! Mindig van miről csevegni, elröhögcsélni vagy komolyan elbeszélgetni. Egyszerűen nem is értem, hogy lehet az, hogy 2 ember úgy éljen egymás mellett, hogy abszolúte nem kommunikálnak..

Próbálj meg beszélgetni a feleségeddel, teremtsetek izgalmas hangulatot hozzá.. Elég egy két gyertya, vagy egy együtt elkészített finom vacsi. Bármi, ami hangulatba hoz... Pl a gyertya esetében a fények, a vacsoránál az illatok, az ízek.. A közös bénázás, vagy épp a sikeresen elkészített új recept... :)

24/N

2011. júl. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Ezt bírom némely férfiban.Ha valami gond van,rögtön más után kell nézni???

A feleségeddel ha nem tudsz beszélgetni,nézz egy kicsit magadba is.

Én speciel,ha berúgott a férjem,napokig nem szóltam hozzá,mert utáltam, hogy annak ellenére megteszi,hogy tudja,gyűlölöm a részeg embereket.

Na meg mind a ketten inkább csendesek vagyunk, nem szeretünk sokat beszélni,ill.hallgatni a másik embert igen.

Na, ki is kapott magának egy ragyás képű ribancot,aki csacsogott,meg udvarolt neki egész éjszaka a munkahelyén,és le is feküdtek aztán egymással...

És sajnáltatta magát vele,hogy elnyomom, meg meg se hallgatom,röhej...

Én is magányosnak éreztem magam a férjem mellett, de én nem csaltam meg,ellenben vele...

2011. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várod,h mondjuk azt:neeeem normális,gyorsan keress egy szeretőt????Mit tettél azért,h beszélgessetek?Hányszor próbáltál beszélgetni vele?Ő mindíg lekoptat?
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy látom mióta kapja az ívet meg sem mer szólalni a KEDVES kérdező!
2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ végigolvastam mindet érdekes mennyire különbözőek a válaszok. Arról van szó hogy nem igazán hallgat meg engem, sőt nem érdekli amit mondok ezt néha szóvá is teszi... Meg van egy három éves kislányunk, és ha elkezdünk beszélgetni, akkor ő is nekikezd... És egyre hangosabban... Akinek van gyereke tudja miről beszélek. Sokat buliztam régen most meg csak a munka , a sok kötelesség, házimunka , pénzhajhászás... Mert én TÉNYLEG segítek otthon mindenben. Sőt van hogy én csinálok szinte mindent, értsd itt a vasalást is... Imádom a kislányomat én hordom oviba öltöztetem megcsinálom a cofiját, a reggelijét... szóval szerintem jó férj vagyok. Csak ezért néha a nagy SEMMIT kapom. És jó lenne végre néha jól kibeszélgeti magam. Erről is van szó itt.Mert itthon nem nagyon lehet.

Na most kipofáztam magam rendesen :-)

36F-vagyok

2011. júl. 21. 21:36
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

nayon jó fej vagy! és aranyos a kis családka

Akkor valakire bízzátok rá a kicsit, és indulás kettesben egy jó kis teázóba! Mikor voltatok kettesben együtt - csak úgy- valahol, csavarogva, sétálgatva, üldögélve egy teázóban? NEM PROGRAMON! (ott megint nem lehet beszélgetni.) Csak úgy.. pár órát..És láss csodát! ott fog menni egy kis laza beszélgetés!

2011. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy ilyen jó férje van, és nem érdekli, hogy mit mondasz neki. Az előző válaszoló ötlete jó - menjetek el kettesben valahová, hátha az segít. Valami csendes helyre, ahol lehet beszélgetni. Teázó, vagy csak egy egyszerű séta.
2011. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!