Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudoznak rólam az...

Miért hazudoznak rólam az emberek? Nagyon ki vagyok!

Figyelt kérdés

2 éve van lassan barátom, rajta kívűl még csak nem is csókolóztam senkivel. Nem vagyok ronda(nem nagyképűségből) sok fiú, irogat stb. De elutasítom őket. De mégis mindenki k*rvának hisz, és olyanokat hallok vissza, hogy egy buli közepén a pasim elött 3-an b*sztak, stb... Ezeket állitólag én mondom mindenkinek, és a fiúhavarjaim terjesztik... Állitólag.. de nekem nincs is olyan sok fiúhaverom..:/ Egy lánnyal rosszban vagyok, mert tudom, hogy ő is ezeket hiresztelgeti, erre fenyeget egy másik lány, hogy megver stb...

Én az életben nem ártottam senkinek, miért csinálják ezt velem? Tönkreteszik az életem:(

A barátomnak is megirják ezeket a kamutörténeteket, de ő ismer és tudja, hogy soha nem csinálnék ilyet...:(

18L


2011. júl. 21. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenyek rád, vagy valakinek bejön a pasid.Ne foglalkozz velük. Bár azt se értem, hogy azért miért akar megverni valaki, mert ribi lennél, hacsak nem azt hiszi, hogy a pasijára másztál rá.
2011. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a rosszindulatú emberek ellen nem tudsz mit tenni. Lehet, hogy féltékenységből teszik, ki tudja. Nem is ez a lényeg. Próbálj meg nem foglalkozni a pletykákkal. Aki ismer, az úgyis tudja, hogy nem csináltál semmi rosszat a buliban. Rólam is terjesztettek ocsmány dolgokat, és fogalmam sem volt, hogy ki tehette. Tudom, hogy mennyire rossz, de hidd el, idővel megunják...
2011. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a csaj, aki terjesztette, neki 5 éve van pasija, de mégis megcsalja nála 5 évevvel fiatalabb kisgyerekekkel.... nekem azt mondta h elmondta a pasijának.. ezért bosszúból irtam a pasijának, hogy csalja a nője kisgyerekekkel.... meg a csajnak is mondtam, h nem lesz jó vége... erre egy kis 15 éves kislányt küld rám.... h neki sok barátja van megver stb.. nem félek tőlük.. de ..:((
2011. júl. 21. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

féltékenyek rád, mert szép vagy, és van egy normális fiúd. :)

ne aggódj a pletykák miatt, inkább nevess rajtuk. előbb-utóbb elunják. a lányt, aki fenyeget, kerüld el, ha lehet, vagy szólj valakinek pl. szülőnek vagy a barátodnak.

2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon sok közös barátunk van, meg egy suliba is járunk... és mindenkit ellenem fordít :(
2011. júl. 21. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:

féltékenység!nekem is van egy ilyen lány ismerősöm,a hátam mögött mindennek elhord és ha megmondom neki,hogy milyen szánalmasnak tartom akkor meg szól egy "barátnőjének" hogy fenyegessen meg.

15L

2011. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó! te merre laksz?:)
2011. júl. 21. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!