Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt lányok! Meg tudtatok...

Megcsalt lányok! Meg tudtatok bocsátani?

Figyelt kérdés

5 hónap után megbotlott a barátom... szex nem volt csak csók.

Megöl az érzés,de szeretem,és ő is szeret engem,csak az a fránya férfigenetika, amit részegen nem tudnak visszafogni, nem kellene...

Nem szakítottam vele, tök normálisan megbeszéltük a dolgot. Persze részemről azért volt sírás-rívás, és persze megmondtam neki,hogy ne játssza el azt,hogy van valaki,akivel végre teljes az élete...

Lehet,hogy kicsit hülye kérés,de a ti történeteikre kíváncsi lennék,hogy ti hogyan éltétek túl,és hogy megbocsátottatok-e...

köszönöm


2011. júl. 21. 19:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
nekem még nem volt ilyen..de ha lenne akkor nem tudnám megbocsájtani..akárhányszor csókolóznánk mindig eszembe jutna ez. hosszú távon megőrülnék.
2011. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Cullenmanó válasza:
44%
Hát, ha részeg volt, és persze férfi, lehet hogy én megbocsájtanék neki, azzal a feltétellel, hogy ha még egyszer ilyet tesz, repül... Ha szeretitek egymást, szerintem még egy esély az kell :)
2011. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban megbocsájtottam egy részegen megesett csókot. Ma már nem tenném.

Pár éve egy komolyabb félrelépést.... Hát, nem tudom minek nevezzem. Megbocsájtottam, mert már akkor sem szerettem, nem érdekelt, és épp komolyabb lelki gondjaim voltak, mint hogy ezzel foglalkozzak. Aztán szakítottunk, és végülis utólag meg van bocsájtva, mert egyszerűen már nem érdekelt mit csinál.

De ha szeretek valakit, és az így bebizonyítja, hogy nem szeret viszont... Nem, azt soha nem bocsájtanám meg!

2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Cullenmanó válasza:
67%
Azt a persze férfi beszólást arra értettem, hogy a férfiak már csak ilyenek...
2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Én nem bocsátanék meg semmiképpen sem. Az pedig nem mentség arra, amit tett, hogy részeg volt.
2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Én egyet értek az elsővel,minden csóknál az jutna eszembe,hogy más nőt kívánt meg,mást csókolt és hiába a megbánás,mert akkor,abban a pillanatban eszébe sem jutottam,vagy ha igen,szépen kisöpört a fejéből és szivéből,egy másik maca kéjelgése miatt.

Számomra ez nem megbocsájtható,nem minden férfi ilyen,erre nem lehet fogni.

Az alkohol meg nem magyarázat,ha én tini koromba anyi pasival fekszek le,ahány felest ledöntöttem,akkor egy rib..c lennék.Mégsem szexeltem 18éves koromig,mert alkoholgőzös állapotomba(de még 2 hányás közt is :D)az igazinak tartogattam magam.

2011. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Igen volt ilyen, szex is volt ott! :( Ami ha eszembe jut a mai napig fáj, de túltettem magam rajta. Együtt maradtunk, mondhatom hogy BOLDOGSÁGBAN. Nem részletezném, hogy mi volt az ok, de ha valakit megcsalnak, annak oka van. Gondolkodj el, mi az ami hiányozhatott a párodnak! Kérdezd meg, hogy mégegyszer ne fordulhasson elő. De vigyázz! Ha valaki többször is megcsalja a másikat azt el kell hagyni!
2011. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Persze, nekem is az lebeg a szemem előtt,hogy akkor,azzal a csajjal...stb...És borzalmas érzés...

De egy esélyt megérdemel,főleg,hogy szeretjük egymást tényleg,és amúgysem volt világ életben hűséges típus,fel voltam rá készülve,tudom,hogy ez nem mentség,meg jöhet az,hogy hülye voltam,hogy egyáltalán belevágtam, de boldogok vagyunk mindennek ellenére, és fogom én folyamatosan emlékeztetni arra,hogy mit tett.Persze csak ésszel,ne rontsuk tovább a helyzetet.

Még egy ilyet semmiképp nem bocsátok meg,ez biztos.

2011. júl. 21. 20:04
 9/33 A kérdező kommentje:

tudom,hogy elvileg akkor hiányzik belőlem valami,ha megcsal,de nálunk erről nincs szó.tényleg.

a fű és az alkohol + a tapadós ribancok nem jó párosítás.

minden ego nélkül,tökéletes barátnő vagyok,a párom mindent megkap tőlem,és ezt többször tudatta is velem,szóval amikor a sok pia és fű eltűntette belőle azt a pasik,akit szeretek,akkor jött a ribanc

2011. júl. 21. 20:06
 10/33 anonim ***** válasza:
75%

csak akkor szabad megbocsátani, ha a srác megérezte a tettének a súlyát és fájdalommal töltötte el, hogy téged elveszíthet és próbál kárpótolni.

5 hónapos kacsi innenstől válhat igazán komollyá


tapasztalat.

2011. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!