Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt lányok! Meg tudtatok...

Megcsalt lányok! Meg tudtatok bocsátani?

Figyelt kérdés

5 hónap után megbotlott a barátom... szex nem volt csak csók.

Megöl az érzés,de szeretem,és ő is szeret engem,csak az a fránya férfigenetika, amit részegen nem tudnak visszafogni, nem kellene...

Nem szakítottam vele, tök normálisan megbeszéltük a dolgot. Persze részemről azért volt sírás-rívás, és persze megmondtam neki,hogy ne játssza el azt,hogy van valaki,akivel végre teljes az élete...

Lehet,hogy kicsit hülye kérés,de a ti történeteikre kíváncsi lennék,hogy ti hogyan éltétek túl,és hogy megbocsátottatok-e...

köszönöm


2011. júl. 21. 19:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

ösztönlény.

szinte elpityeredett,amikor könnyes szemmel csak csöndben néztem a szemébe.

megbánta,érzem,látom,tudom.

nagyon fontosak vagyunk egymásnak!!

2011. júl. 21. 20:28
 22/33 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem arról van szó, hogy a kérdező pasija áldozat vagy sem! Egyértelműen hibás! senki sem állította, hogy csak a nyomulós csajok tehetnek a arról, ami történt!!! Elvesztette a fejét.. Bele lehet magyarázni bármit.. Azt is, h megkívánta azt a csajt, ami persze egyszer sem biztos. A lényeg, hogy hibázott! DE nagyon nagyon bánja. Mást nem is tud tenni, ugyanis már megtörtént a dolog. Mondhatjátok azt, hogy késő bánat, de milyen rossz is lenne, ha hibáznánk és mindenkitől csak azt kapnánk, hogy miért nem gondolkoztunk hamarabb?? Persze, azt kellett volna, de ha már egyszerűen megtörtént a dolog, akkor kár ezen lovagolni. Egyszerűen csak mérlegelni kell. Van egy barátnőm, akit megcsalt a férje. Egy csókkal. Azóta 10 éve élnek boldog házasságban, és a pasi soha nem lépett félre... Nem igaz, hogy ha egyszer megteszi, megteszi máskor is! viszont az sokszor igaz, hogy a megcsalás nem ok nélkül történik!! Csak idő kell hozzá, hogy a megcsalt fél ráébredjen, hogy mit is rontott el. Igen, nem a megcsalás lett volna a megoldás, ez tény. Innentől kezdve pedig, újra ismételgethetném magam... :))
2011. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%
Ja, természetesen szexuális félrelépést már én sem tudnék megbocsájtani. Sőt, a csókot is csak most egyszer voltam képes! Egyszer és utoljára, de soha többé!!
2011. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
49%

"azt mondod megbocsájtasz,talán így is érzed,de a tüske örökre ott marad,és megmérgezi a lelked. "


Ezt gondolom tapasztalatból írod! Mármint, megcsalt a párod, és ezt tapasztaltad...


Én mint mondtam, megbocsájtottam. De már nincs bennem tüske, és nem mérgezi a lelkem, ha hiszed, ha nem!! Viszont ezért a férjemnek nem keveset kellett tennie és bizonyítania!!

2011. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatod vigasztalni magad azzal,hogy ivott,de könyörgöm nem vagyunk állatok,tudni kell nemet mondani,és ő nem tud.Mindenki hibázhat igen,de ha megalázod a szerelmed,az nem csak egy kis hiba,rá lehet fogni az italra,igen,de ha legközelebb mondjuk nem áll meg egy csóknál,mert részegen nem gondolkozik,akkor is megbocsájtasz,mert sír egy kicsit?
2011. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztalat,mert nem bocsájtottam meg.Inkább élek egyedül,mint megalázva.A férjem is tudja,mióta csak ismer,hogy nálam nincs második esély,bármi olyat tesz,mehet ahová akar,és remélem soha nem kerül erre sor.Ha mégis,hát így járt.Nekem ez így jó.Nem vagyunk egyformák,becsülöm,ha valaki tud ezzel együtt élni,én nem tudnék.
2011. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendben. Megértem, hogy nem tudnál megbocsájtani! De azt tudnod kell , hogy nem csak megcsalással lehet porig alázni a párunkat...
2011. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:42



Sír egy kicsit?? Nem arról volt szó, hogy böffentett egy "bocs"- ot, és sírt egy sort, hogy bocsásson meg. Nem lehetsz ennyire szívtelen, hogy ilyen sarkítva látod csak a dolgokat. Itt csak egy kis sírásról volt szó. Nem érted?


A másik, hogy ige, tudja a férjed, hogy nálad nincs 2. esély. Pont ezért nem fogja neked bevallani, ha véletlen megbotlik. Ugyanis ő is ember. Ráadásul férfi.

2011. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem is tudjátok, hogy hány olyan pasit ismerek, aki rendszerint csalja a feleségét, de a feleség mit sem sejt... Van egy ismerősöm, néha találkozok vele a piacon. A múltkor áradozott, hogy neki csodás férje van, és hogy mennyire bíznak egymásban. Az egyik barátnőm pedig, elmondta nekem, hogy ennek az ismerősömnek a férjével 3 hónapja viszonya van. Még bizonyítékot is mutatott. Ki lehet abban biztos, hogy nem csalják meg?
2011. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos én is nagyon sok olyan férfit ismerek, aki ki-ki kacsintgat a házasságból. Legtöbbjüket véletlen ismertem meg, interneten, de van egy pasi, itt lakik a mellettünk levő házban. 2 kicsi fia van. A feleség rengeteget dolgozik, az apuka van otthon gyesen. Amíg az apuka lent a gyerekekkel a játszótéren, és a gyerekek játszanak, addig ő hajkurássza a fiatal pipiket. Van is egy lány, aki osztálytársam volt gimiben, Ő váltig állítja, hogy volt köztük szex pár hétig. A feleség meg mindenki előtt áldja az férjét a sarki boltban, hogy milyen jó ember az, mennyit segít a gyerek körül, és hogy mennyire hálás! Pedig még fiatalok is. A férfi olyan 35, a feleség pedig nem lehet több 30 nál.
2011. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!