Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bocsátani/ el lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani/ el lehet valaha is felejteni azt, hogy a párom megcsalt? Adtam neki egy új esélyt, és mindent megtesz, hogy bizonyítson. De én nem tudok túl lenni a dolgon. Azon gondolkodom, hogy így nem lehet stabil kapcsolatot építeni.

Figyelt kérdés
Vagy csak idő kell hozzá?
2008. nov. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Meg lehet bocsájtani,de elfelejteni nem.

Ezután már olyan a kapcsolat,mint az eltört cserép.Megragasztani meg lehet,de a törés helye mindig látszik.És persze az sem mindegy,mennyire törött össze.

Magyarul,egyéjszakás futó kaland volt,vagy kapcsolat,szerette,vagy csak szexre kellett neki...stb..

Én is megbocsájtottam,de nem tettem volna ha nem 3 kisgyerekünk van.Sosem lesz már olyan a kapcsolatunk,amilyen előtte volt.Az én bizalmam csak 1x lehet eljátszani.Ha őszinte akarok lenni,a gyerekek miatt maradtam,hiába könyörgött térden állva,és esküdözött,hogy mennyire imád,nem tudna nélkülem élni.Valahogy ez számomra nem meggyőző.Ha így lenne nem csal meg.Szívem szerint elhagynám.

2008. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen én is azt akartam írni amit az elöttem levő. megbocsátani meglehet de elfelejteni soha. a nyoma mindig benned marad. szerintem nincs rételme, ha szeretne nem csalt volna meg! olyan nincs hogy szeret és megcsal maximum ha részeg és valaki rá mászik. de ha tudasosan csalt meg...nincs értelme tovább, leeht megint megcsal.
2008. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
új esélyt adni csak akkor érdemes,ha lezárva a múltat, tiszta lappal kezditek, ha valóban elhiszed, hogy lehet még jövőtök, ha le tudod nyelni a békát és meg tudod állni, hogy legközelebb, ha vitatkoztok nem jön a fejéhez vagdosás, ha valóban elhiszed, hogy jobb lehet...nagyon nehéz. ha képes vagy ezeken felülemelkedni, akkor lehet rá stabil kapcsolatot építeni. tapasztalatból mondom.
2008. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudnék megbocsátani. Ha igazán szeret nem csal meg. Én nem egy olyan mellett élném le a további életemet aki más nőt ölelt, és csókolt, és közbe azt hazudta a szemembe h szeret. Merthogy akkor hazudott. Aki ilyenre képes egyszer az másodjára is megteszi! Akármennyire is szeretem a páromat, ha megcsalna nem maradnék vele. Ez a női tartás.
2008. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!