Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt lányok! Meg tudtatok...

Megcsalt lányok! Meg tudtatok bocsátani?

Figyelt kérdés

5 hónap után megbotlott a barátom... szex nem volt csak csók.

Megöl az érzés,de szeretem,és ő is szeret engem,csak az a fránya férfigenetika, amit részegen nem tudnak visszafogni, nem kellene...

Nem szakítottam vele, tök normálisan megbeszéltük a dolgot. Persze részemről azért volt sírás-rívás, és persze megmondtam neki,hogy ne játssza el azt,hogy van valaki,akivel végre teljes az élete...

Lehet,hogy kicsit hülye kérés,de a ti történeteikre kíváncsi lennék,hogy ti hogyan éltétek túl,és hogy megbocsátottatok-e...

köszönöm


2011. júl. 21. 19:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
*kapcsi-kapcsolat
2011. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
ha egyszer megtette, akkor ösztönlény, és máskor is meg fogja tenni.
2011. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%

3-5 hónaposan a férfiakban még nem alakul ki az ásó-kapa kötődés

több éves kapcsolatban viszont már ezért szakítani kell!


itt még belefér, csak a srác ha lazán fogja, akkor fog továbbra is megesni, de akkor már le is fog lépni.

2011. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig azt mondtam, hogy soha nem bocsájtanék meg egy csókot sem! aztán megtörtént, amire soha nem gondoltam volna! A vőlegényem csókolózott egy másik nővel. Ráadásul részegek sem voltak.


Elég hosszú lenne elmesélni az egészet, de a lényeg az, hogy egy nagyon nehéz időszakot élt meg éppen a kapcsolatunk... A vőlegényem maga vallotta be, amit tett, nagy sírás rívás közben.

Meg tudtuk beszélni, de úgy érzetem, hogy el lettem árulva. Borzasztóan fájt, kimondhatatlanul. Ő pedig nagyon nagyon bánta... Láttam rajta, talán ez volt az, ami segített, hogy tudjak adni még egy esélyt. Én hazaköltöztem anyuhoz, de Ő minden nap hívott, sírva, hogy bocsássak meg.

Nem tudtam mit tegyek. A szívem azt mondta, hogy szeretem őt, és bárkivel megtörténhet, hogy megbotlik egyszer. A eszem viszont azt diktálta, hogy mi van, ha most megtette, akkor megteszi máskor is?

Végül mérlegeltem, és úgy döntöttem megbocsájtok. Ami persze nem nem olyan könnyen. Még utána fél évig nyomta a lelkem a dolog, de egyre kisebb volt a seb. Ma már ha visszagondolok rá, szinte semmilyen rossz érzés sem fog el. Lezártam azt az időszakot, megbocsájtottam, átbeszéltük. Rá 1,5 évre összeházasodtunk, és nagyon boldog vagyok!! Nem bántam meg, hogy megbocsájtottam neki! Tudom, hogy nem tenné meg ismét, tudom, hogy nem hazudna nekem, és ő is tudja, hogy mivel játszana akkor. Az pedig, hogy beismerte, amit tett, sokat nyomott a latban, hogy megbocsájtottam. Soha az életben nem tudtam volna meg, ha nem mondja el... :)


Nem azt mondom, hogy bocsáss meg, hanem azt, hogy gondold át jól! Szeret e téged? Látod e rajta, hogy tiszta szívéből bánja, tudnál e adni neki még egy lehetőséget? Stb.

2011. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

borzalmasan megbánta,ezt tudom,láttam rajta,és mondta,bár tudom mondani bármit lehet,hogy még évekig nem szabadulok tőle,mondtam,hogy "úgy legyen".



nem tudom,mikor fog csitulni bennem ez a rossz érzés, de ki kell beszélnem ezt magamból,mégpedig vele.

hogy érezze,mit tett.

2011. júl. 21. 20:14
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom egy igazi hímringyó volt amíg össze nem jöttünk.Csak épp pénzt nem kért érte.

Most meg 3 éve a legédesebb fiú és úgy gondolom nem csalna meg soha.

Ha valóban csak pár hónapja vagytok együtt,akkor viszont lehet megérdemel egy eséjt,még nem olyan komoly a kapcsolat.

2011. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem.És lehet,hogy te most azt mondod megbocsájtasz,talán így is érzed,de a tüske örökre ott marad,és megmérgezi a lelked.

Abban meg nem hiszek,hogy a megcsalt fél lenne a hibás,mert a problémákat meg kell tudni beszélni.

2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
84%
Persze, tudom, hogy mondani bármit lehet, de látod rajta, ha igazán bánja! Látod a szemén a tekintetén, a hangjából... mindenhogy. Látod rajta, hogy mardossa belülről a dolog, és legszívesebben kitépné a szívét, hogy cserébe meg nem történté tegye a dolgot...Gondolj bele, marhaságot bárki csinálhat!
2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

pontosan ilyen "volt" az én pasim is,egy igazi hímringyó.

beszéltünk is róla,hogy a nyár vezsélyes időszak lesz...

épp vidéken dolgozott...200km-re tőlem,party és nyomulós csajok mindenhol.

azzal nyugtatom magam,hogy józanul nemtette volna meg.és ez biztos.

2011. júl. 21. 20:20
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem hiszem, hogy csak a nyomulós csajok lennének a hibásak. A párod sem csalt volna meg, ha nem akarta volna megtenni. Hiába részegség ide vagy oda.
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!