Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik...

ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik (szerették) egymást? Vagy pedig megromlott a kapcsolatuk és esetleg el is váltak?

Figyelt kérdés

Csak némi statisztikára volnék kíváncsi. Vajon kik lesznek többen, akik boldog családban nőttek fel, vagy akik boldogtalanban...

Korotokat is írjátok meg ha lehet!

Pussz!


2011. júl. 21. 21:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos nincs már szerelem, ha volt is egyáltalán..

23/L

2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30 éve házasok, szeretik egymást ^^
2011. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Szeretik és tisztelik egymást. Persze vannak viták, de nagyon szép közös életük van, sokat elértek, 5 gyereket neveltek.

Nemsokára lesz az aranylakodalmuk :)

2011. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

A magzati korom 2. hónapjától örö-hari-ban vannak, 7 hónapos korom ota nem éltek egyutt, utána csak háborúíkodtak, én nem hallottam őket beszélni egymással.

Nagyszüleim meg egyutt eltek 60 evig, és csak veszekedni, hisztizni hallottam oket.

(35)

2011. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Előző: 13 voltam, mikor anya meghalt, most 22 vagyok. Lány
2011. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az első 21:16-os vagyok. 35 nő.
2011. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

27 évig éltek együtt a legnagyobb szeretetben, édesapám haláláig.


24/L

2011. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szüleim esküdtek 1970-ben. Sajnos 1997-ben édesanyám halála vetett véget a házasságuknak. (anyám élt: 1943-1997, apám született 1938, özvegy, nem nősült újra, de mi nem akadályoznánk benne)

Szerették egymást. Voltak súrlódások, de ők mindig intelligens módon rendezték a konfliktusaikat.

És tessék egy intő példa!!!

Nagyon sok fórumon olvasom, hogy a lecsúszott, kétségbeesett férfi taszítja a nőt a kapcsolatból, ha már nem tud felnézni a pasira, töttörö, töttörö...

Namost: egyszer baj volt a cégnél, mi egész fiatalok voltunk még a tesómmal, az a-pech csesztette elég ocsmány módon (hogy is másképp) apámat. Anyám pedig, a sokak által preferált "nem elég a baja, rúgj bele mégegyet" helyett azt mondta, hogy akkor eladjuk a nagy házunkat, kisebbe megyünk, de kiáll apám mellett a bajban!!!! Bezonyám.

2011. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szeretik egymást, a mi családunkban nincs válás, sosem volt és erre nagyon büszke vagyok.

Szüleim 24 éve házasok.


22/N

2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szerették egymást, de egyre romlott a viszonyuk gyerekkorom óta (apám hibájából), amíg odáig nem jutottak, hogy külön szobában alszanak. Egyébként manapság jól megvannak egymás mellett, viszont apróságokon is be tudnak sértődni a másikra. Édesanyám szeretne válni, de apa nem, és sajnos anyagilag tőle függünk. Bár én idén már végzek az egyetemen, és szeretnék is elköltözni itthonról, ha találtam munkát, szóval esetleg akkor...

22/N

2011. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!