Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik...

ÉDESanyád és ÉDESapád szeretik (szerették) egymást? Vagy pedig megromlott a kapcsolatuk és esetleg el is váltak?

Figyelt kérdés

Csak némi statisztikára volnék kíváncsi. Vajon kik lesznek többen, akik boldog családban nőttek fel, vagy akik boldogtalanban...

Korotokat is írjátok meg ha lehet!

Pussz!


2011. júl. 21. 21:03
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Köszi köszi, még jöhet!

Ja és nem is házasság a lényeg, hanem maga a kapcsolat, a jóviszony (vagy rossz).


Huh Első válaszoló... "és tudom, hogy a lelki sérüléseim egy része is ennek köszönhető. 29N"

(Ilyesmik miatt tettem fel a kérdést, magam is így érzem, bár nekem ovis korban váltak, de még így is súlyos következményekkel járt felém a dolog...)

2011. júl. 21. 21:35
 22/29 anonim ***** válasza:

Az elején szerették egymást, de aztán megromlott a kapcsolatuk. El is váltak, de sajnos ezt már sokkal előbb is megtehették volna. Nem is tudom mikor romlott meg a kapcsolatuk vagy miért, mert nem érdekel (nem akarok mártír lenni akinek más baja miatt megy tönkre az élete). Én nem sajnálom hogy nem szeretik egymást, a lényeg hogy engem szerssenek, bennem nem okozott semmilyen törést hogy nem imádják egymást. Ha valamikor boldogtalan vagyok, annak semmi köze ahhoz, hogy a szüleim szeretik-e egymást.

19L

2011. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
szüleim 25 éve házasok,és még mindig szeretik egymást,anyósék 28 éve házasok,szintén szeretik egymást mai napig.Mindkét házasságban voltak hullámvölgyek,de meg tudták beszélni és oldani.Bízom benne,hogy mi is ilyen szerencsések leszünk a férjemmel:)
2011. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Elváltak a szüleim igen hamar, bár szerintem össze is csak azért házasodtak, mert én úton voltam. Amíg együtt voltak is csak veszekedtek, apám el is zavarta anyámat, én maradtam apámmal, anyámra nem is emlékszem. Igen szörnyű gyerekkorom volt.

DE mostmár 10 éve boldog házasságban élek, van 3 boldog gyerekem, és így is fogunk megöregedni. Senkinek nem kell a szülei példáját követni.

2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Az én szüleim eleinte szerették egymást, de apum elkezdett italozni, és az elrontott mindent. 23 éve házasok, de inkább csak úgy elvannak egymás mellett. Apu még mindig piálgat, anyu pedig csak tűr, de boldogtalan és sokat sír. Szerintem nem fognak elválni.

Viszont anyum szülei (nagyszüleim) már 45 éve házasok, és nagyon szeretik egymást! :) Egyfolytában csőröznek, meg becézgetik a másikat. Kézenfogva mennek mindenhova, együtt. Persze, ők is vitatkoznak néha, de látszik rajtuk, hogy nagyon szeretik egymást.

Anyum hugának a házassága a kezdetek óta rossz. A férje egy nagyon rideg ember, érzelemmentes. Anyu huga mindig sokat panaszkodik, hogy nem ilyen férje vágyott, de nem akar elválni (sztem nem is fognak).

Én 1 éve vagyok házas :P és remélem, hogy a mi házasságunk is olyan lesz, mint a nagyiéké!!

23/L

2011. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

A szüleim kapcsolata eléggé megromlott, de válni nem válnak el. Keveset beszélnek, kettesben szinte semmi időt nem töltenek, zsörtölődnek egymással állandóan...24 éve vannak együtt...


A párom szülei viszont imádnivalóak együtt, szeretem a kapcsolatukat, remélem mi is ilyenek leszünk a párommal:)


21-L

2011. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12 éves koromban váltak el, állítólag soha nem volt jó házasság. Sok volt a veszekedés, nem szerették egymást. Nekem azért elment, a válás után viszont mindketten sokkal rosszabbak lettek, ittak, pszihiátriai problémák jelentkeztek. Nem volt kire zúdítani a haragjukat. Kutyából nem lesz szalonna, néha a válás nem segít, aki problémás, összeférhetetlen, az lesz válás után is.
2011. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Régen apa néha ivott és akkor anyával csúnyán összevesztek szinte mindig. Egyszer apa el is ment egy ilyen veszekedéskor és én azt hittem már nem fogom látni sokat is sírtam akkoriban. Mára már jobb a helyzet de nem fogadnék rá, hogy boldogok néha apa csúnyán beszél anyával akkor azt mondom magamba, hogy jobb lenne ha elválnának de ha belegondolok akkor nekem meg a tesómnak nem biztos, hogy jobb lenne (anyagilag). Ez van én nem akarok semmin változtatni ha ők nem akarnak. Soha nem voltam boldog gyerek :( felnőtt koromban biztos jobban kifog rám hatni.

16/F

2011. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem 26 éves házasok a szüleim, sok gyerekkel. Szeretik egymást, de persze szoktak veszekedni. Régen ilyenkor attól féltem hogy elválnak (nem gyakori viták, de akkor eléggé felemelik a hangjukat), de már rájöttem hogy ez természetes.
2011. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!