Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek normális, ha 1apa...

Szeritetek normális, ha 1apa inkább megnézi a hireket a tv-ben, minthogy skypeolna a 2hos lányával és barátnojével?!?

Figyelt kérdés
Az elobb irogattunk a párommal skype-on,és kérdeztem tole,hogy kamerán beszélgetunk-e,erre az volt a válasza,hogy majd miután megnézte a hireket.Nekem ez olyan rosszul esett,hogy elkuldtem a francba.Heti 2napot lehet velunk,mert Csehországban dolgozik és csak 7végén jár haza,errefel ilyen választ ad.Csak én reagáltam tul??Azota hivogat...
2011. júl. 21. 21:22
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%

szerintem kicsit túlreagáltam

apámnak is az esti hírek nézése olyan mintha legalább életfontosságú lenne

utána is tudtok beszélgetni akkor mit számít pont az a 30 perc??

2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
elnézést: túlreagáltad
2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%
szerintem túlreagáltad igen. Most egy 10 percet nem tudsz várni? mész valahová?
2011. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
Te reagáltad túl,neki is ki kell kapcsolódnia a munka után.Legalább nem a kocsmában autómatázik,én baromira örülnék neki a helyedben,hogy egyáltalán foglalkozik veletek.Nyugodj meg és kérj tőle bocsánatot!
2011. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
80%
Ne hisztizz már, az a fél óra rohadtul nem sok idő...
2011. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen műsor van,amit a férjem minden nap megnéz,és az a híradó.Ennyi jár neki az egész napos robot után.

Légy egy kicsit megértőbb,mert gondolom főleg értetek dolgozik egy másik országban.

2011. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 ava87 ***** válasza:
65%
Szerintem is túlreagáltad, ennyit nyugodtan várhattál volna. Hát hadd nézze már meg a híreket, nyilván kíváncsi rá. Ettől még rátok is kíváncsi, de azért a legtöbb embernek az esti híradó elég fontos program, ennyit nyugodtan ki lehet várni, nem azon a 20-30 percen múlik semmi szerintem.
2011. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom... a pici babához neki is kell alkalmazkodni. Nem biztos, hogy 10 perc múlva még nem alszik a gyerek, vagy nem fürdetik éppen stb.

A kérdezőnek is le kell mondania egy csomó dologról gondolom, mióta megvan a baba, ő sem akkor néz tévét, amikor akar.

Lehet, hogy csak én gondolom így, de nekem sem esett volna jól, ha lepattint.

2011. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Akkor mesélek tovább...egész nap a számítogépe elott ul,és megrogzott hírfuggo.A 8ora munkaidejébol 3-at hireket olvas,mivel jolfizeto unatkozos mérnoki meloja van,ezt meg is teheti,szoval az a fél ora hirnézés igazán nem hiányzik a munkaidejhébol.Ha itthon van is,1folytában bujja a netet,tájékozottabb,mint a fuggetlen hírugynokség.

és szerintem jogosan baszodtam fel,már bocs!!!

2011. júl. 21. 21:33
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

"baromira örülnék neki a helyedben,hogy egyáltalán foglalkozik veletek"


Ez azért egy kicsit ERŐS volt...!

Mi az, hogy örüljön, hogy foglalkozik velük? Ez nem természetes dolog, ha egy pasas csinál egy gyereket???

2011. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!