Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van olyan érzésem, hogy...

Mért van olyan érzésem, hogy anyáék folyton "leskeleődnek" utánam?

Figyelt kérdés
Már már paranoiás vagyok emiatt : (. Ha éjszaka fentvagyok későig akkor azt másnap firtatják. Az öcsém állandóan az ajtóm előtt lóg, akárhányszor elmegy itt benéz (sajna üveges ajtóm van xx, meg egy 12 éves öcsém :P) És anya is folyton olyan mintha figyelne, gyak úgy random bejön a szobámba és megnézi mit csinálok a gépen, ha már véletlen pont akkor kapcsolok át máshová, akkor rögtön azt kérdi mit nézek :P. Régen is voltak ilyen rögeszméim, mindig úgy éreztem megfigyelnek kamerával meg ilyenek :P, majd 1-2 év mulva kiderült, hogy tényleg volt kamera esténként a szobánkban csak úgy poénból :P. Szóval enyhén kivagyok ettől :P 17 éves vagyok, nem volt még pasim, de nem is tudtam sosem elképzeni, hogy mi lenne ha lenne : (. Nem tudom mit csináljak, de már nagyon idegesít : (.
2011. júl. 21. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéld meg ezt a szüleiddel és az öcséddel,mert ez nem túl szép dolog leskelődni
2011. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kameraa???POÉNBÓL??
2011. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
69%

Az öcséd biztos kíváncsi, csak azért csinálja vagy mert tudja hogy idegesít:) A szülői kíváncsiság szerintem aggódás, ami természetesen nem baj, amíg nem esnek túlzásba. Amiatt ne fájjon a fejed hogy még nem volt komoly barátod, ha majd akarsz úgyis lesz és ha ő is így érez irántad a szüleid nem jelentenek majd számára akadályt, ha pedig igen akkor vessen magára!:) A szüleidre visszatérve, még annyit, hogy generációnként változik a világ nem kicsit, és az emberek máshogy fogják fel, van akit nem érdekel hogy a gyerkőce 12 évesen a neten korhatáros filmeket néz (ez már túlzottan modern:) és van aki még a 17 éves lányát ellenőrizgeti (ez lehet konzervatív is) szóval a mi világunk mindig idegen lesz a szülőknek máshogy kezelik a dolgokat mint mi, mert mások a tapasztalataik és amit ne felejts el, mert fontos: aggódnak pusztán, és ami zavar azt meg kell beszélni!

Remélem segítettem.

2011. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
ez igaz ,lehet ,hogy csak féltenek téged ,de ha ez már zavara akkor velük kell megbeszélned
2011. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy kopogjon, mielőtt beront rád! Alap illemszabály, pláne ha a már majdnem felnőtt gyerekem szobájába lépek be. :)
2011. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12 éves öcséd még nagyon gyerekesen viselkedik,mert még az is,főleg fiú,sokkal később érnek.Anyukádék "ellen"pedig simán tegyél föl az ajtóra egy függönyt,vagy egy bambusz rolót,most pont akciósak mindenhol.Bezárod,vagy betámasztod az ajtódat,ahhoz pont elég,hogy kapcsoljanak.Én pont ugyanígy tettem,ezelőtt nagyon sok évvel,először csodálkoztak,majd teljesen megszokták,hogy Nekem is van magánéletem még családon belül is.
2011. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%

A kamera kissé túlzás az öcséd idegesíteni akar a t korodban pedig a szülők többsége így viselkedik.Pont ugyanígy vagyok én is csak nekem egy 8 éves húgom van,úgyhogy tapasztalatból beszélek.

16/F

2011. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem poszter volt, van az ajtómon de az inkább az előszobai fény kiszűrésére, ha valaki kint van. Igaz, azóta felnőttem, de azért most is van ott poszter, de már csak azért mert szimpatikus az énekesnő.

Persze az nem szűr ki minden fényt, de azért segít valamit. A kedvencedet tedd ki, akkor nem gyanakodnak.

Persze ez csak tüneti kezelés, mert az alapproblémát nem oldja meg. Tehát mindenképpen beszélj a szüleiddel vagy az öcséddel!

Átlátszó az üveg, vagy tejüveg van?

2011. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Te nem a tegnapi bugyis csaj vagy?
2011. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert féltenek és sejtik, hogy miket művelsz a gépen.


Valószínűleg nem értenek hozzá,

hogy megnézzék utólag, hogy merre is "tekeregtél"...!!

2011. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!