Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális és...

Szerintetek ez normális és neki van igaza?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szoktam együtt leni a barátnőmmel :) a barátnőm anyukája meg az anyukámmal . De szerintem rossz hatással van anyumra vagyis mostanában olyan furcsa lett anya . Na most teszem fel a kérdést szerintetek normális ha anyám úgy lelép hogy nem szól egy árva szót sem ?? Nem mondja el hogy hova megy vagy mikor jön , és olyan nehezen lehet kihúzni belőle vagy volt rá példa hogy hazudott is . És ha ezeket rákiabálom akkor azt mondja nem tartozik elszámolással és hogy mi közöm van hozzá , bezzeg én nem mehetek bulizni és még azt is el kell mondanom hogy ha kilépek a kapun ! Jó tudom hogy nem vagyok nagykorú . De milyen dolog már hogy elmegy szó nélkül :( tökre aggódok ! És mikor elmeséltem ezt barátnőmnek hallotta az anyukája és úgy tett hogy mit képzelek magamról mert hogy náluk ez így van már mióta és hogy majd jön ha jó esik neki . ...... ! Pedig régen kiírta még ha a boltba is ment most meg ha már átmegy másik városba azt sem mondja el ! (szerencse hogy nem hajnalban jön haza) de tényleg csak úgy lelép és nem szól :( Most akkor én várok sokat hogy elmondja hogy mi van vele ? Ezek óta elég rosszban vagyunk és még ő van felháborodva . De én nem kérném számon azt hogy a wc-re megy vagy valami .. csak azért jobb érzés lenne ha tudnám hol van mint hogy se szó se beszéd nélkül lépne le ! 16L .
2011. júl. 22. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

tényleg szólhatna ha elmegy és megmondhatná kb mikor fog hazaérni.

de abban igaza van, hogy az nem tartozik rád hova megy, ha nem szeretné elmondani ne is kérdezgesd állandóan

2011. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 napietus ***** válasza:
elsővel abszolút egyetértek. Neked azért kell beszámolnod, mert ő felelős érted. te nem vagy az érte. az igaz, hogy annyit elmondhatna, hogy elmentem, ekkor jövök.
2011. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a szülőnek is kötelessége szólni, nem nagy elvárás. Anyám is mindig ezzel példálózott gyerekkoromban: "Én se megyek le egy szó nélkül, tudod, hol vagyok, mikor jövök, ezt várom tőled is". Szerintem ez így korrekt, mert nem csak a szülő aggódik. És nyilván nem mondhatod h hova mehet hova nem, de attól még TUDNI jogod van, v legalább azt h mikor jön.
2011. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
NAh jó ez tényleg szemétség, sok embert nem értek miért mindig a negatívumot pontozzák és értenek azzal egyet hát igen azért szólhatna ha elmegy otthonról de igen is elmondhatná hogy hova megy, most miért ne mondaná meg? Akkor csak valamit titkolni akar vagy valami, nem tudom pontosan de nagyon gyanús lehet nem gondolod?:)
2011. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Anyud egy felnött ember oda megy ahova akkar tudja mit csinál te egy buta tapasztalatlan tini vagy neked senki nem tartozik elszámolással.

Anyukád nem lesz terhes te bármilyen félperces kapcsolatbtól bajba kerülhetsz.

Pofátlanság anyudat kérdőre vonni azt csinál amit akkar ha az ő korában leszel te is ki maradhatsz.

2011. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na azért ne haragudjál meg de ez a mondatod kész röhej hogy "Anyukád nem lesz terhes te bármilyen félperces kapcsolatbtól bajba kerülhetsz. " Ugye nem gondolod azt hogy aki már átlépi a 18-at az már tévedhetetlenné válik és rögtön ő lesz a tökéletesem ember !


Köszönöm a válaszokat :) és tényleg csak az fáj hogy aggódok érte ! :(

2011. júl. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!