Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza, nekem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza, nekem vagy neki? Normális ez?

Figyelt kérdés

Hát van vmi ami zavar engem egy "kicsit"...,h a barátom,oan vmkor h megyünk az utcán és nézegeti a pocér képeket az újságosnál, és én ezen besértődöm,jogos??? És h amikor néztünk filmet akko becsuktam csak ugy a szemét, és ő direkt vissza teekrt arra a részre amikor a csaj pocér volt, ez normális????? és én utána meg leszartam magyarán, me nekem ez nem eset jól:S:(És még ő mondta h gyerekes vagyok ez miatt meg minden,kinek van igaza?????

Am meg naon szeretjük egymást meg minden:)és mindig mondja h milyen szép,gyönyörű meg minden vagyok,de amit csinál az nekem nem esik yol:(

A válaszokat köszönöm, és hülye válaszokat nem kérek!THX:)


2008. máj. 24. 22:52
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
pucér képeket bocsi...:D
2008. máj. 24. 22:59
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy valami hiányzik neki a kapcsolatotokból: szex vagy ilyesmi.
2008. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
meg van minden, szex, szerelem,de nem értem ebben őt?:Sés még utána ő durcizot h én megsértődtem...:Snormális?
2008. máj. 24. 23:05
 4/22 anonim ***** válasza:

Elvileg normális - de, ha külön utána megy, visszatekeri a filmet, stb. - az már nem.

Egyrészt mondd meg neki, hogy mérsékelje magát (ne hajszolja ezeket, csak módjával nézze) -

másrészt próbálj meg változatosabb lenni. Izgalmasabb ruha (vagy hagyd ki a bugyit néha), kicsit másféle viselkedés... de ne erőltesd, csak természetesen!

Van már itt egy csomó leírás, miket lehet újítani.

2008. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Most is a kedvéért újítottam, h elegánsabb rucik meg minden, nekem is bejön, meg minden! bugyit csak akko ha oan napokban vok, de azt is szereti.

változatos vok,de ez a dolog zavar,meg beszéltük,de csinálja tovább...:S

2008. máj. 24. 23:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyszerűen annyit jelent, hogy férfi. Nekünk férfiaknak az agy ugyanazon részeit aktiválja szép nők nézegetése, mint a kokain, vagy a pénz. Azzal, hogy letakarod a szemét, meg elrángatod, azzal direkt arra hergeled, hogy csakazértis nézze.

Szóval szerintem túlreagálod egy kicsit, ha nem csinálod ezt, ő is meg fogja unni egy idő után.

-G-

2008. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

tudja jól,h utálom ezt,akko meg minke csinja???

de akko is itt vagyok én neki meg minden...

2008. máj. 24. 23:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkó is neki van igaza. Egy férfi se fogadott vakságot! Ameddig naon szeret, addig hagy nézegesse már a pucér csajokat. Ezt nem tilthatod meg neki, nem jogos!
2008. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Azert csinalja, mert ferfibol van. Te meg ne legyel ennyire hisztis. Te vagy neki a legszebb es ez teny. Lehet ha te is megjegyezned erre, vagy arra, hogy jol nez ki, jot tenne a kapcsolatotoknak.

Azonban sajnos tudomasul kellene venned, hogy a ferfi mint olyan egy vadasz. A szeme folyton a noket pasztazza es ez ertheto, hiszen a szaporadsra programozta a termeszet.

Az irasodbol az tunik ki - es ezert ne haragudj meg - hogy meg nagyon fiatal vagy. Valoszinu szex helyett inkabb agyilag kellene megerned, hogy ne ez legyen a legnagyobb problemad.

Maskulonben mint no ajanlom neked, hogy megcsak veletlenul se valj a "megfeleles" rabjava! Azt vedd fel, ami neked tetszik. Ugy hord a hajad, ahogy neked kenyelmes. SOHA ne add fel sajat magad egy ferfiert sem!!!! Mert abban a pillanatban elvesztetted a pasit aki beled szeretett nem pedig abba ami lettel az o kedveert.

Tudom, ez egy kicsit kitekert, de tapasztalatbol beszelek.

So Darling, good luck!

2008. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi meg hülye kérdéseket nem kérünk! Köszönjük! :(
2008. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!