Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el...

Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el a felejtést? Megőrülök, annyira hiányzik.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a bartámo 20éves.

2napja nagyon összevesztünk, lehet hogy az én hibám is de nemtudok bízni benne, rettegek hogy hazudik hogy megcsal...és a kapcsolatunk elején füllentett de végül bevallotta az igazat, akkor 1hete jártunk azóta egymásba szerettünk. Ő az első szerelmem. De így hogy nem bízok benne... azt mondtam legyen vége.

Nagyon szeretem és még csak 2 napja nem láttam, de hiányzik , sírok...de tudom ha együtt lennénk nekem nem menne mert félnék...és kutakodnék utána. Ő mégsem adja fel ir msnen, olykor smst, fb- levelet,,,stb azt mondta akkorsem hazudik... és akkoris szeret és harcol értem... nem írok neki... de nem áll le.

És talán nem is akarom hogy leálljon...


2011. júl. 22. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Béküljetek ki!
2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igen, kéretik megpróbálni rendezni a konfliktet és rendbehozni a kapcsolatot.

A károgók meg maradjanak most távol, bíztassuk már szegény lányt!

2011. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1hete jártunk felregisztrált egy társkeresőre, megadta a jelszavát rá... nem volt benne semmi levél, semmisem.

Elmondta hogy próbálta magát törölni, de nem törölték, nem hittem el ma megnéztem ismét még mindig tiltják a törlést:@ felháborító. de folyamatosan néztem nem bejelentkezve nem lépett be mióta elmondta ma beléptem és 3kis 13éves kislány irt neki ilyen perverz levelet...

de be sem lépett, hiszen láttam utoljára is én léptem be azóta nem lépett be...és nincs kint képe az adatai is megvannak már változtatva hogyha nem törlik legalább ne a valós dolgok legyenek kint


DE AKKOR HOGY JÖTTEK A LEVELEK?

2011. júl. 22. 13:10
 4/22 A kérdező kommentje:

és egy 13éve skislány ilyet ír hogy "milyen levelet akarsz? szexeset?" meg hogy "fiúnak adtam ki magam de csaj vagyok" tök beteg

a lényeg hogy nem láttam azt hogy a barátom azóta belépett volna amióta én utoljára ugy június elején, és megnéztem most semmi levelet nem küldött semmi kapcsolata nincs, tájkép meg rasszista dolgot rakott ki hátha törlik végre.


Köszönöm h bíztattok, aranyosak vagytok. De félek bízni benne, annyira szeretem hogy rettegek h elveszítem

2011. júl. 22. 13:12
 5/22 A kérdező kommentje:

de bármikor ideadta volna a telojár is volt hogy fel kellett hivni egy haverját és ő vezetett és mondja hogy "Felhivod? Ott a telefonom"

én meg ezt mondtam neki "ja inkább odaadom, ugy sem tudom hogy működik"

pedig nem bonyolult, érintős, de nem is akartam hozzányulni olyan szinten h hivjak rajta bárkit.

Meg mindenhol kintvan neki h kapcsolatban facebookon meg msnen...még most is és a közös képünk

2011. júl. 22. 13:15
 6/22 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem lépett be még jöhetnek neki levelek mert még nem törölték a regisztrációt. Bocsi hogy ilyet mondok de neked üldözési mániád van. Most egyszer elkövetett egy hibát,mondhatjuk hogy egy "apró hibát",amit aztán bevallott. Még ha nem önszántából ismerte volna be a tettét hanem valaki elmondja neked vagy magadtól rájössz akkor megértem mért nem bízol benne.

Csalt már meg valaha is? NEM hiszem! Ha nem szeretne és megcsalt volna akkor szerinted irogatna facebookon,smseket stb? NEM!

Nem tudom mit szólnál ha össze-vissza csalt volna és mástól tudtad volna meg vagy ha randizgatna más lányokkal. Ez csak egy ártatlan társkereső ahol az emberek nem igazán szoktak társat találni mert ilyen 13 éves kislányok írnak nekik.

Igazán megbízhatnál benne mert nem csinált olyan nagy egetrengető bűnt és beismerte.

Írj neki és beszéljétek meg.

2011. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

bocsi hogy sokat irok... de ezt senkivel nemtudom megbeszélni...

És azt hittem jobb lesz hogy eltelik pár nap és jobb lesz... de csak rosszabb megőrülök nélküle..napról napra csak rosszabb:S 7végén elutazom vidékre egy esküvőre...már előre fáj hogy több száz kilométerre leszek tőle... bár tudom együtt már nem menne.

Semmire nemtudok figyelni...csak Rá gondolok...és arra hogy vajon megcsalt-e vagy sem...

2011. júl. 22. 13:17
 8/22 A kérdező kommentje:

a térskereső: www.tinirandi.hu

hát lehetetlen hogy nem törlik:S már úgy szétverném az üzemeltető fejét:@ ezt irja ki: "az automata törlés szünetel..jelentésben ird meg a törlésed okát" de láttam h már irt jelentést... már vagy 2hónapja de nem törlik:@

2011. júl. 22. 13:19
 9/22 A kérdező kommentje:
meg minap összevesztünk mert a fiókjában volt egy doboz bontott óvszer...és halványan rémlik h használtuk de nemvagyok biztos benne... nemtudom miér nem emlékszem annyira rá. és ő aztmondja naná h együtt használtuk meg is mondta mikor...de egyből arra gondolok h megcsalt ezen vesztünk össze:(
2011. júl. 22. 13:20
 10/22 anonim ***** válasza:

Ne legyél buta!


Akit így szeretünk nem engedjük el! A bizalomért mindig harcolni kell! 100% ban senki nem bízik a párjában!


Békülj ki! Bízz benne hogy igazat mondd! Tudod és érzed hogy szeret! Te sem akarsz szakítani igazából!!

2011. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!