Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el...

Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el a felejtést? Megőrülök, annyira hiányzik.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a bartámo 20éves.

2napja nagyon összevesztünk, lehet hogy az én hibám is de nemtudok bízni benne, rettegek hogy hazudik hogy megcsal...és a kapcsolatunk elején füllentett de végül bevallotta az igazat, akkor 1hete jártunk azóta egymásba szerettünk. Ő az első szerelmem. De így hogy nem bízok benne... azt mondtam legyen vége.

Nagyon szeretem és még csak 2 napja nem láttam, de hiányzik , sírok...de tudom ha együtt lennénk nekem nem menne mert félnék...és kutakodnék utána. Ő mégsem adja fel ir msnen, olykor smst, fb- levelet,,,stb azt mondta akkorsem hazudik... és akkoris szeret és harcol értem... nem írok neki... de nem áll le.

És talán nem is akarom hogy leálljon...


2011. júl. 22. 12:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

ja az elvesztés!

Ne stresszelj rajta hanem tegyél érte, hogy Ne tudd elveszíteni!

BÉKÜLJ KI!!!

Mindenki fél hogy elveszíti a szerelmét, de ennyire nem szabad félni! A félelemmel és féltékenységgel csak másra hívod fel a figyelmét ahelyett hogy magadra terelnéd állandóan!!!


Szar példa de itt van unokatesóm a barátja már a tv-t sem merte bekapcsolni mert az unokanővérem jött hogy jó nő mi? Megdu.gnád mi? Nem olyan dagadt mint én? szebb mint én stb stb stb...

Ő elérte hogy kirakták!


Ja a szakítással meg ezzel a félelmeddel felesleges tüskéket okozol magatoknak! A barátodnak Főleg!


HÍVD FEL MONDD EL NEKI HOGY MENNYIRE SZERETED ÉS VELE AKARSZ LENNI!!!



NE FÉLJ BOLDOGNAK LENNI!!! DOLGOZZ ÉRTE HOGY NE SZÜNJÖN MEG A BOLDOGSÁGOTOK!

2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszönöm...:)

de hogyan növelhetném az önbizalmam? és hogyan tereljem magamra mégjobban a figyelmét?? és hogyan küzdjem le a mindennapos félelmeimet?:(

2011. júl. 22. 13:43
 13/22 anonim ***** válasza:

Egy zokogó idegen nő válaszol most neked!!

A szerelmem ugyan így van mint te és hagyott csak azért mert felhívtan exemet hogy megyek x helyre és h nehogy találkozzak vele.Nem hagyott rá időt hogy elmondjam,elhagyot...Bekattanaok nem tudok élni nélküle,imádom szeretem nagyon nagyon.Sírtam könyörögtem mindent próbáltam és semmi.Ma még utoljára megpróbálom és utánna belerokkanaok a fájdalomba.Halgass rám Kérlek!!!Hívd fel hogy "drágám szeretlek nem akarlak elveszíteni!!!!Bárcsak a szerelmem is ezt tenné!!De nem fogja ő elvan szeret de nem tud bennem bízni,pedig eszem ágában sincs megcsalni,elnem bírnám képzelni hogy más érjen hozzám!!!!!!Halgass rám Kérlek!!!!

2011. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Számtalanszor bízonyítottam hogy szeretem és nem hiszi el...Nem tudom mit tegyek,gondolkozom az öngyilkosságon mert emelett gyötrelem és kín az életem.Ugy érzem fel fogom adni,és legalább nem szenvedek tovább mint hosszú éveken keresztül.:S:S
2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ez a sztori ismerős valahonnan
2011. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jó a megérzésed,tettem fel ide egy kérdést de itt úgy is leugatnak ha én kérdezek tehát inkább nem teszek fel!!!
2011. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

beléptem a társkeresőre... volt egy levél eg y13éves kislánytól...és ilyeneket irt a "barátom" hogy "a szádba élvezném meg ilyen ocsmányságok.

Felhívtam most zokogva mindennek elhordtam. És folyton csak azt kérdezte hogy "Milyen 13éves kislány? Jézusom...mivan? pedofilnak nézel? veled nem beszélek így pedig a barátnőm vagy majd egy 13évesnek írnék ilyet"

Ebbe valami kamu van...azóta te is léptél be és ezt nem láttad..."

2011. júl. 22. 16:20
 18/22 anonim ***** válasza:
2011. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

BOCS ELKÜLDTEM VÉLETLEN.


iTT AZ ÉN VÁLASZAIM VANNAK ELÉG HOSSZAN!

2011. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jó ok.Én vagyok a zokogó nő.Majd ha megbánod jussak eszedbe.!!!!!!!!!Már csak azért sem írna ilyet mert tudja h belépsz stb...
2011. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!