Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el...

Nagyon fáj. Hogyan kezdjem el a felejtést? Megőrülök, annyira hiányzik.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, a bartámo 20éves.

2napja nagyon összevesztünk, lehet hogy az én hibám is de nemtudok bízni benne, rettegek hogy hazudik hogy megcsal...és a kapcsolatunk elején füllentett de végül bevallotta az igazat, akkor 1hete jártunk azóta egymásba szerettünk. Ő az első szerelmem. De így hogy nem bízok benne... azt mondtam legyen vége.

Nagyon szeretem és még csak 2 napja nem láttam, de hiányzik , sírok...de tudom ha együtt lennénk nekem nem menne mert félnék...és kutakodnék utána. Ő mégsem adja fel ir msnen, olykor smst, fb- levelet,,,stb azt mondta akkorsem hazudik... és akkoris szeret és harcol értem... nem írok neki... de nem áll le.

És talán nem is akarom hogy leálljon...


2011. júl. 22. 12:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy más irkálna az Övéből! Lehet, hogy link a srác! Te tudod, Te ismered!

Van esetleg öccse haverja aki tudhatja a jelszavát?


Ezek után főleg nem tudsz majd benne bízni!

Lehet, hogy rá van kattanva az anonim dolgokra (társkereső, chat stb)!

Hogy bárkinek, bármit megírhat!

Lehet, hogy egy kicsit vannak benne "perverz" vágyak, ami szinte minden férfiban!

Lehetséges, hogy ez felizgatja, hogy ilyet írhat!

Nem merte neked mondani esetleg (vagy beszélgettetek olyanról, hogy Ő mit kíván, mit szeretne az ágyban)?


NEM FELTÉTLEN ARRA GONDOLOK amit a kislánynak írt!


Az hogy veled sem beszél így az nem jelenti azt hogy nem lehetnek ilyen vágyai!


Én ezek után nem mondok inkább sem olyat, hogy békülj sem olyat, hogy ne békülj!

2011. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező?Mi lett ennek a vége??
2011. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!