Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Félek,...

Nem tudom mit tegyek. Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk!?

Figyelt kérdés

Párom már évek óta dolgozik és elszeretne költözni otthonról (nem szeret a szüleivel élni) én még tanulok együtt nem tudunk összeköltözni. Nézett albérleteket, ahol egyedül lakna, de az sajnos tul drága, kérdezősködött haveroknál (több pasi így olcsóbb lenne, de nem járt sikerrel)

Ajánlottak neki egy nagyon jó albérletet, ami egy 35 éves nőé és olcsón adja ki az egyik szobáját. Nekem már az ötlet se tetszett, de párom elment megnézni. Persze megtetszett neki az albérlet, szoba. Engem is elvitt, hogy megnézzem és megismerlem a tulajt. Hát nem volt kellemes találkozás igaz hogy 35 éves a nő, de nagyon fiatlos, ad magára, minden hétvégén bulizni jár a barátnőivel és láthatóan nagyon tetszett neki a párom. Ahogy beléptem már vetélytársat látott bennem, velem nem volt kedves párommal viszont annál inkább, állandóan mosolygott és láttam hogy néz páromra. Nem vagyok féltékeny típus, de mondtam páromnak ha oda fog költözni szakítok vele.

Nem akarok aggodalmaskodni, hogy mikor mászik rá az a nő... így is tul kedves volt párommal, eltudom képzelni mit csinálna, ha nem vagyok ott. Egyáltalán nem tetszik az ötlet és párommal képtelenség ezt megbeszélni.

Mintha nem venné komolyan, hogy tényleg szakítani fogok vele, ha odaköltözik!

Mit gondoltok? Félek, hogy ráfog menni a kapcsolatunk!

Vagy én túlzom el? Ti mit tennétek a helyemben?


2011. júl. 22. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megakar csalni, akkor úgyis megfog, albérlet ide, vagy oda.Másikba meg felvihet egy nőt.Na, bumm.
2011. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is szakítanék vele. Nem bírnám ki, hogy a párom egy nővel van egy házban.Sőt, én még féltékeny típus is vagyok.
2011. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ne költözzön oda. Érjen többet a kapcsolatotok neki, mint az a szoba. Keressen másikat.
2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Mondd el a párodnak az aggályaidat! Tárgyilagosan, nyugodt hangon. Ha azután is oda akar költözni, akkor menjen, de téged többé ne keressen! Én legalábbis így tennék.
2011. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha igazán szeret, nincs az a bombanő, aki el tudná csavarni a fejét.
2011. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Én se mennék bele ebbe. Ha a párod gondolkodik egy kicsit ő is rájön, hogy ez abszurd. Minden este azon járna a fejem, hogy megtörténik-e. És mielőtt azzal jönne valaki, hogyha szereti nem történik semmi, ők ketten több időt fognak együtt tölteni, mint te a pároddal.
2011. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavarna. Végül is egy totál idegen nővel élne együtt, közös fürdi, konyha, nappali.. hát eléggé necces. Arról nem is beszélve, hogy a nő rá van állva a párodra. Többet lenne egy idegen nővel, mint veled. Szerintem próbálj meg vele beszélni még egyszer, de ne úgy, hogy azt mondod, hogy szakítani fogsz vele, hanem inkább sorold fel az érveidet, illetve kérdezz rá, hogy vajon őt mennyire zavarná, ha egy olyan férfinál kapnál szobát, aki rád lenne állva.

Remélem sikerül meggyőznöd!

2011. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van még valami, ami nem került még szóba:

Amint látszik, nem olyan könnyű olcsó, és megfelelő albérletet találni. Ha bármi gond van, akkor nem úgy működik, hogy fogom a cuccom hétfőn, és kedden már egy másik albiban vagyok.

Szóval, itt a csaj a főbérlő, kvázi a főnök, így ha elkezdene nyomulni, akkor a párod nem lenne abban a helyzetben, hogy lezavar neki egy maflást, vagy szavakkal durván helyreteszi. Mert ha a csaj bedurcizik és kirakja, akkor hova megy? Kénytelen lesz finomkodva hárítani, ami lehet, hogy csak adná a csaj alá a lovat, vagy... na de erre ne is gondoljunk!!

Na meg az is tény, hogy egyik pasinak sincs ellenére, ha egy jó nő nyomul...


Én annyit mondanék a páromnak, hogy bízom benne, de nem bízom a kisördögben, és nem tudom hány százalék esély van arra, hogy bármi olyan történjen, de nem is akarom megtudni.


Ha nem fogadja el, hogy te nem akarod, és neked ez szarul esne, akkor dobd ki. Így tuti nem az lesz a következő kérdésed itt, hogy "szerintetek, ha egyszer megtette, megteszi mégegyszer? Megbocsássak?

2011. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
költözzetek össze, akkor olcsóbb is a lakhatás, és szemmel is tarthatod a párodat, ha féltékeny vagy!
2011. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hagynám én se, ez teljesen biztos! Mellesleg én is albérletben lakom, millió helyen lehet keresgélni, sok van olyan, ami olcsó. Vagy ha mégis másokkal lakna együtt nem egyedül, akkor több személyes lakást még könnyebb olcsón találni, ami egy főre jut belőle. Ennyi erővel idegen férfivel is lakhatna együtt. És mondd neki, hogy gondoljon bele, hogy fordított helyzetben hagyná e. Szerintem nem.
2011. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!