Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Félek,...

Nem tudom mit tegyek. Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk!?

Figyelt kérdés

Párom már évek óta dolgozik és elszeretne költözni otthonról (nem szeret a szüleivel élni) én még tanulok együtt nem tudunk összeköltözni. Nézett albérleteket, ahol egyedül lakna, de az sajnos tul drága, kérdezősködött haveroknál (több pasi így olcsóbb lenne, de nem járt sikerrel)

Ajánlottak neki egy nagyon jó albérletet, ami egy 35 éves nőé és olcsón adja ki az egyik szobáját. Nekem már az ötlet se tetszett, de párom elment megnézni. Persze megtetszett neki az albérlet, szoba. Engem is elvitt, hogy megnézzem és megismerlem a tulajt. Hát nem volt kellemes találkozás igaz hogy 35 éves a nő, de nagyon fiatlos, ad magára, minden hétvégén bulizni jár a barátnőivel és láthatóan nagyon tetszett neki a párom. Ahogy beléptem már vetélytársat látott bennem, velem nem volt kedves párommal viszont annál inkább, állandóan mosolygott és láttam hogy néz páromra. Nem vagyok féltékeny típus, de mondtam páromnak ha oda fog költözni szakítok vele.

Nem akarok aggodalmaskodni, hogy mikor mászik rá az a nő... így is tul kedves volt párommal, eltudom képzelni mit csinálna, ha nem vagyok ott. Egyáltalán nem tetszik az ötlet és párommal képtelenség ezt megbeszélni.

Mintha nem venné komolyan, hogy tényleg szakítani fogok vele, ha odaköltözik!

Mit gondoltok? Félek, hogy ráfog menni a kapcsolatunk!

Vagy én túlzom el? Ti mit tennétek a helyemben?


2011. júl. 22. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez nem féltékenység, hanem féltés kategória. Ne ébresszük fel az alvó oroszlánt. Lesz még elég nehézség, amit lehet, kerüljetek el. Ez is ilyen eset. Ne vedd be a "legyél laza" dumákat. Ezt meg kell értenie a barátodnak.
2011. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!