Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal veszekedtem. Szerinte...

Anyámmal veszekedtem. Szerinted melyikőnknek van igaza? 17l

Figyelt kérdés

Van egy 'rendezvény', amin a helyi rádió is részt vesz, mivel van a rádiónál van ismerősöm, ezért hívtak engem is.


Kb 2 hete bejelentettem anyámnak, hogy fogok menni, és rábólintott. Bár ekkor még csak annyit tudtam, hogy bográcsolás lesz. Anyám délelőtt látta a helyi TV csatornán, hogy kóstolójegyes bográcsolás lesz, és hogy a rádiósok mennyire kihasználnak, hogy hívnak, én meg hülye vagyok hogy megyek, és különben is 60 évesek lesznek ott (!), és álljak a saját lábamra, ne függjek a rádiósoktól.


Pár ismerősömnek is szóltam, hogy menjünk, szóval nem lennék egyedül.


2011. júl. 23. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád túldramatizálja a helyzetet.
2011. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az mióta kihasználás, ha valakit meghívnak egy rendezvényre?
2011. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értette, hogy 'zártkörű' bográcsolás lesz, és szerinte így már semmi értelme.
2011. júl. 23. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, hogy attól, hogy zártkörű, milyen hátrányod származna...?
2011. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább örülne, hogy van lehetőséged kapcsolatokat építeni. Manapság az sokkal többet ér, mint egy diploma.
2011. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Anyukad ugy erti a kihasznalasra, hogy a radiosok meghivtak, hogy minnel tobb ember legyen jelen. Ez az O hasznukra val. Nem biztos hogy eleg szamu 60-as fog elmenni.

Egyebkent szerintem anyukad csak talalt egy kifogast, abba kapaszkodik. Miert nem hivod magaddal? Radiosok nem hiszem hogy elleneznek, elvegre biztos nyilt teruleten lesz, ahol akiket nem hivtak meg is tartozkodhatnak.

2011. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem rég 'titokban' mentem el segíteni nekik... A helyi TV csatorna tett utalást arra, hogy volt alkalom rá, hogy 'önkéntesek' is segítettek a rádiónak (nem nagyon mennek amúgy 'önkéntesek' oda) a munkában.


Anyám nekem áll, hogy biztos én voltam, belőlem nézi ki, hogy ilyen hülye vagyok (melegben vizet kellett osztogatni). Jobbnak láttam ezért is, hogy letagadtam, és nem mondtam meg neki, hogy oda megyek.

2011. júl. 23. 10:56
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék, ha a lányom önkéntes munkát csinálna. Én nem értem, mi a baja. Örülhetne, hogy nem inni, zülleni mész.
2011. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Amnyukad nagyon penzcentrikus szemilyes lehet. Csak ne adodjon, hogy neki is segitsegre legyen egyszer szuksege.
2011. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
ha ez a legnagyobb problémád, irigy vagyok :)
2011. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!