Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyikőnknek van több esélye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőnknek van több esélye?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, van egy barátnőm, együtt szoktunk délutáni koncertekre járni, és mindkettőnknek bejön egy fiú, aki 21éves. Nagyon csajozós, ( és vicces). A barátnőm nagyon nyomulós, és folyton megy oda beszélgetni stb. én meg kicsit visszafogottabb vagyok, akkor beszélek ha ő szólít le, de akkor sokat beszélünk :D Szerintetek melyiket bírja jobban? A nyomulósat, vagy a kicsit visszafogottabbat?
2011. júl. 25. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább úgy hangzik helyesen, hogy a csajozósabb pasik a nyomulós csajokat szeretik, vagy az olyanokat, akikért nekik kell hajtani?
2011. júl. 25. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lényegtelen, hogy nyomulós vagy visszafogott....


Amelyik jobban bejön neki amelyik inkább az ideálja!

2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet magatokról:DD
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bocsi lemaradt...


Ha csak dugni akar akkor a nyomulóssal jön össze de ő másnap mehet is haza kócosan...


Mondom: HA! az a fajta..

2011. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!