Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell rögtön lehurrogni?

Miért kell rögtön lehurrogni?

Figyelt kérdés
Sokszor olvastam, hogy a férj szóvá teszi, ha a feleség elhízik. Egy ismerősöm 40 kilót hízott terhesség alatt, 45 kilóról indult. Én megértem a férjét, megismert egy csinos nőt, pár év és egy dagadt nő mellett találja magát.Mégis a férjet hurrogják, hogy neki szült gyereket, ne kötekedjen. Én se örültem volna, ha párom felszed 30 kilót, tőle se várhatom el.
2011. júl. 23. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%
Mert a férfiak meg azt gondolják,hogy a nekik ugyan mindent viseljen el az asszony.Hát jó messze elvagytok tévedve egytől-egyig!
2011. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha igazán szereted, nem a testéért szereted. Nem azért a plusz 40 kilóért, amit felszedett.
2011. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem az a lényeg h mennyit szed fel, hanem h van-e benne hajlandóság, h leadja. Ám a 40kg az rengeteg. Anyám mondta h ő 15 kilónál többet egyszer sem hízott, 3x szült. Sok nő takarózik azzal, h ő kettő helyett eszik, ellenben 6x annyit zabál... Sajnos van ilyen is. De vannak hülye férjek is, akik meg minden dekát számon tartanak, vhol félúton van az igazság.
2011. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy bunkó vagyok, de nekem se kéne úgy a barátom, hogy felszed 40 kg-t. Nem vagyok felszínes, de ha én akarok tetszeni neki, akkor ő is akarjon nekem.
2011. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
59%

azzal még nincs is baj hogy felszedi, de ezért egy kis idő múlva illene is leadni. És nem nem a férj a hibás ilyen esetekben hanem inkább a nő.

Akik viszont támadják az ilyen férjeket legtöbb esetben nők és igen ők azok akik a szülés után dagadtak maradtak.


Én terhességem alatt 8 kilót szedtem fel és miért mert nem zabáltam kettő helyett, és figyeltem arra , hogy a párom ne ábránduljon ki belőlem. Nekem sem tetszene ha ő meg hatalmas sörhasat növesztene.

2011. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Lehet nem a testéért szereti, de este nem a lelkével szeretkezik.Nem vagyok férfi. Hízásra hajlamos vagyok, ezért vigyázok. és szerelmes nő létemre, ha a férjem 1-2 év alatt, nem betegség miatt, hízna 20 kilót kiakadnék. Nem pár kilóra gondoltam, hanem többnél.
2011. júl. 23. 18:14
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Van, amikor az ember testi-lelki egyensúlya felborul, és elhízik.

És bármit tesz, nem tud lefogyni.

Ilyenkor nem piszkálódni kell, hanem a szeretetünkről biztosítani a másikat.

Mindenki kerülhet nehéz helyzetbe, és a legrosszabb, ha a bajban lévő emberbe belerúgnak.

Ha valaki érzi a szeretetet, akkor könnyebben megy minden, a fogyás is például.

Míg a piszkálódás sokszor az ellenkezőjét váltja ki.

Én egy évig nem találtam rendes munkát, mind átverős, hitegetős munka volt.

A párom kiszekált a világból, léhűtőnek, senkiházinak, ingyenélőnek nevezett.

Annyira rosszul esett, hogy aludni sem tudtam, folyton magamat rágtam, hogy milyen sz.ar ember vagyok.

Már rettegtem, amikor hazajött, és lenézően végigmért, hogy "Na, ma sem dolgoztál."

Most már van munkám, de ez a dolog nagyon bennem maradt.

Nem is tudom már úgy szeretni, ahogy azelőtt.

Azért, mert amikor bajban voltam nem biztatott, hanem belémrúgott.

Pedig egy kapcsolat szerintem arról szól, hogy a másik mellett állok jóban-rosszban.

Kövérségben és soványságban, hogy stílszerű legyek.

Én legalább is így gondolom.

Szerintem ugyanez van egy kövér emberrel is.

2011. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés hogy miért szedte fel. Ha egészségügyi probléma,az ellen nem mindig tud tenni. Ha elhagyta magát, az baj.


Viszont sok esetben a férj elvárja hogy csini legyen az asszonyka - de húzza a száját, ha a feleség új ruhát vesz, elmenne kozmetikushoz vagy fodrászhoz, a férjnek meg vigyáznia kell a gyerekekre. Nem beszélve az egészséges ételekről és a rendszeres mozgásról.

A kérdést meg is fordíthatjuk: mit tesz a férj, miben segít a feleségének, hogy karban tartsa a súlyát és a szépségét? Magamon is észrevettem, hogy 20 évesen megmostam a hajam és már jó nő voltam. Most arcradír, pakolás, az évek során a festett haj már több törődést igényel, a test szintén. A szépség egyre több pénzbe és időbe kerül.


Aztán van sok férfi, aki a házasság alatt szintén elhagyja magát, pocakot ereszt, ül sörrel a kezében a tévé előtt és morcosan nézi a feleségét, hogy már nem olyan csinos mint 20 éve.

De vannak akik vigyáznak magukra, eljárnak focizni a haverokkal, reggel mennek futni - a feleség mit csináljon, ha ott vannak a gyerkőcök?


Múltkor nekiálltam itthon DVD-re tornázni. Vagy megvárom hogy a gyerekek elcsendesedjenek, előkészítem a másnapi cuccokat, és hopp este 10-11 óra van, amikor hulla fáradt vagyok és reggel dolgoznom kell.

Másik lehetőség: ott ugrálnak körülöttem a gyerekek. Ilyenkor megy: Anya mit csinálsz? A néni nem nyög ilyen nagyokat a DVD-n. Gyerünk anya, egy kettő, egy kettő! Én is kipróbálhatom a labdát? Anya nézz ide, én jól csinálom?

2011. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
79%

Aki terhesség alatt ennyit felszed, az általában hormonális okokból hízik. Általában, mert persze ehhez enni is kell.


Azt meg olyan k.va könnyű mondani, hogy jó, de aztán adja le.

Nekem akkor jöttek fel a kilók, mikor szoptattam a gyereket. A terhesség alatt 3kg-ot szedtem fel, tehát szülés után még kevesebb is voltam, mint a terhesség előtt.

A gyerek 18 hónapos koráig szopizott, és a kilók csak jöttek és jöttek. Fogyózni, koplalni nem lehet, a diéta nem hat, és tornázni ... hát örültem, ha el tudtam menni naponta háromszor pisilni.

Aztán kaptam két marék gyógyszert, hogy helyreálljon a hormonháztartásom, és búcsút intettem a fogamzásgátló tablettának. Marad a gumi.

Ahogy itt olvasgatom a bunkókákat, én se értem lassan, hogy plusz 30 kilóval, gumizgatva, mi a büdös francért nem hagyott még el a férjem...???

Kezdem gyanítani, hogy szeret. Talán... Vagy nem talált másik nőt, akinek odaadhatná pelenkára meg rezsire a teljes fizetését.


A gyerekszülés nem gyaloggalopp, és plasztikai sebész, személyi edző, szuper diéták nélkül biza csak photoshoppal megoldható, hogy akinek nincsenek szerencsés génjei, az gyorsan jól nézzen ki.

Aki meg akkora ökör, hogy a gyereke az első, és szoptat, az megnézheti magát... már megy is a levesbe.

2011. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

18.18

Persze ilyenek is előfordulnak sajnos. De én inkább úgy képzelem ezt az egészet, hogy kapcsolatban egy idő után valaki elhízik, mert elkényelmesedik, biztonságban érzi magát, tudja, hogy megvan a kiszemelt hapsi, nő, nem kell küzdeni, visszavehet a tempóból úgymond. Nem kell teperni, megkapta amit akart. Pedig szerintem pont akkor kéne mégjobban rákapcsolni, megszerezni könnyebb, mint megtartani. És nem csak a külsőnkkel kell "megtartani", de az nagy szerepet játszik.

2011. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!