Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy aki...

Miért hiszi azt, hogy aki bulizik, az rögtön r. banc is?

Figyelt kérdés

Összevesztem egy barátnőmmel. Olyanokat mondott rám, hogy ő tudja, hogy egy r.bi vagyok, hogy leiszom magam, és mindenkivel lefekszek (ez nem igaz, mert eddig 2 pasival feküdtem le, akikkel hosszútávú kapcsolatom volt, de kalandom egy sem volt és nem is lesz). Magát tökéletesnek hiszi, mindenkit leszól aki bulizik és jólérzi magát (ő sosem megy sehova, és soha nem volt pasija sem. De azelőtt meg olyanokat mondott hogy sz.rrá irigyel, hogy nekem volt 2 barátom).

Tényleg akkora ordas k.va lennék? :D

és miért gondolják sokan akik nem szeretnek bulizni, hogy mindenki aki jár K.O.-ra issza magát, és mindenkivel elmegy?

ezt sosem értettem. lehet kultúráltan is bulizni.

21/L


2011. okt. 11. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hát.. mi ebbe a probléma?
2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyetértek veled:D Ezt én sem fogom sose megérteni.Talán,mert azt látják,hogy ezt csinálja mindenki (vagyis a többség),magyarul: nem ismerik a kulturált bulizást:) nézd el neki:) és ne higgy neki,mert nem vagy az a leírásod alapján:D
2011. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg irigy.. nem baj sz*rd le :D élvezd az életed amig fiatal vagy :DD
2011. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!
2011. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!