Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az megoldás ha a...

Szerintetek az megoldás ha a családi házat megfelezzük? Anyos problémaim vannak elég sulyosak?!

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kié a ház?
2011. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire tudjátok megfelezni? Külön bejárat? Külön lakrész? Ez ugyan csökkentheti a problémákat, de teljesen nem szünteti meg.
2011. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegul is nem, mert megis egy hazban eltek, tul kozel. Legjobb kulon lakni, ha megoldhato.
2011. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem megoldás. Nálunk egy telken két ház áll, és ugyanúgy vannak problémák. Ebbe felesleges pénzt beleölni, kb. semmi nem fog változni.
2011. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha az anyósé, vagy ha haszonélvező, akkor el onnan minél hamarabb.
2011. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a megfelezést úgy érted, hogy befalazzátok anyósodat, akkor igen. Egyébként nem. Ezer olyan kérdést, és problémát olvashatsz itt, ahol az anyóskérdést nem oldotta meg sem a megfelezett ház, sem a szomszéd utcába költözés. Önmagában az, hogy külön légtérbe, egy önálló lakrészbe kerülhet(né)tek, csak egy esély lesz a probléma megoldására. De elfogadtatni vele, hogy önálló emberek vagytok, saját élettel, csak ti tudjátok. Ennek pedig mennie kellene kőművesek nélkül is...
2011. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam itt már többször is, olyan messzire kell költözni, ahová az anyós nem tud átcaplatni papucsban... :)

Tehát szerintem is túl közel lenne, főleg ha súlyos problémáitok vannak már most is, azzal nem múlna el.

2011. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
63%
Ugyan ilyen helyzetben vagyunk. Anyos kulon bejarattal, ugyan kulon szinten de mar ott tartunk hogy alberletet nezunk a ket gyerekkel hogy szabaduljunk tole. ugymond megyunk a sajat hazunkbol hogy a hazassagunk ra ne menjen.
2011. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem sem megoldás. Nekem a szüleim a mamámmal éltek együtt amikor megszülettem,két évvel később a mamám udvarában építettek egy házat mert nem akartak a mamámmal egy házban lakni,anyum nem bírta a mamámat ezért úgy gondolták a külön ház megoldás lenne. Hát nem így lett mert ugyan úgy megmaradtak a problémák,a mamám akkor ment át hozzá amikor csak akart úgy hogy amikor 5 éves lettem egy nem túl messzi faluban vettünk egy házat,így mi bármikor el tudunk menni a mamámhoz autóval ha akarunk de ő csak busszal tud (igaz ő is bármikor el tudna jönni de lusta). A mamám udvarában a ház felépítése felesleges költekezés volt,sokkal jobban jártak volna ha rögtön vesznek egy üres telket és arra építkeznek. Szóval ha a közelben maradtok nem fognak megszűnni a problémák,ha van rá lehetőség inkább költözzetek külön.
2011. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én félig egyet is értek a többiekkel, nálunk kicsit máshogy alakultak a dolgok szerencsére. Amikor még anyósommal éltünk egy épületben gyakorlatilag egy légtérbe akkor alig volt 1 perc nyugtunk is, de a hely is elég szűkös volt. Mi ezt úgy oldottuk meg hogy ki alakítottunk egy tetőtéri lakást, külön konyha wc, fürdő, és egy nagyobb meg egy kisebb szobát kell elképzelni. Ezzel a gondjaink erősen javultak mert nem kellett azt hallgatnunk ahogyan anyósom telefonál vagy a "barátnői" átjárkáltak. Hanem fönt nyugodtan kettesben lehetünk és nyugodt reggelünk meg esténk van és nem kellett arra kelni ahogyan anyósom a macskájával "kiabál". Nekünk már ez is nagy megkönnyebbülést okozott. Persze voltak még problémák amik meg maradtak, mert elején gyakran feljött hozzánk "kötekedni", de szerencsére ez már nem minden napi időnként a párom lemegy hozzá beszélgetni, és segít a házi munkába. És van aki gondozza a kertünket :D
2011. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!