Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátom anyukája...

Miért ilyen a barátom anyukája? Miért nem engedi, hogy nálunk aludjon?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, én 19, ő 18 éves. én már egyetemre járok, így csak kéthetente vagyok otthon és olyankor szeretném ha pl szombat este nálunk aludhatna a barátom. de az anyukája nem engedi:(

és ebben az a legfurcsább, hogy rendszeresen járok hozzájuk, meg ő is sokat van nálunk (azzal nincs gond), ha náluk vagyunk, van úgy hogy órákat tudok beszélgetni az anyukájával, nagyon szeretem és tisztelem őt :) különleges nő, tanár, a diákjai is egytől egyig oda vannak érte. mindenben támogat, sokszor ad tanácsot, néha mondogatja is h örül h így megszelídítettem a fiát :)

viszont ha feljön az ottalvós téma, mereven elzárkózik a dolog elől. nem azért teszi mert zavarja h lefekszünk egymással (egyszer eljött velem tablettát felíratni és mondta h mennyire örül h felelősségteljesek vagyunk), és igazából nyáron elmegyünk sátorozni napokra kettesben, az is rendben van.

már mondtam az anyukájának h ha az a gond h azt hiszi h zavarna a barátom, akkor erre ne gondoljon, mert a nagymamám mindig szívesen látja, akár estére is (vele élek). ha megkérdezem, hogy mégis miért nem, akkor azt mondja nem tud racionális okot mondani, illetve az egyetlen ilyen ok eddig az volt, hogy nem akarja h a barátom húgai erről vegyenek példát és túl korán hozzák fel a barátjukat.

szóval minden lehetőség kilőve, én mégis kíváncsi lennék pár szubjektív véleményre, hátha ti jobban látjátok a lényeget :)


2009. ápr. 5. 01:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem ejt teherbe! tablettát szedek és ő is tudja, meg egyetemre járok, jövőre ő is jön, semmi szükség egy gyerekre! ennyire nem vagyok azért hülye... meg az anyukája se néz engem annak szerencsére :)
2009. ápr. 5. 14:18
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Természetesen úgy értettem, hogy a családja tekint "idegennek".

Viszont most én nem értem...az anyukája nem engedi, hogy nálatok aludjon, te nem akarsz náluk, mamád miatt sem az udvarlásra hivatkozva, de ennek ellenére a mamád megengedné, hogy nálatok aludjon?? Nem értem!:)

2009. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyi nevelt eddig is úgyhogy elég liberális :) pl. ő váltja ki néha a fogamzásgátlómat :D de egy dologban ragaszkodik az elveihez: ne a lány járjon a fiúhoz udvarolni. tudja h nyitottnak kell lennie felém meg alkalmazkodni a mai korhoz, de ebben az egyben nem tud változni a véleménye. és nem is zavar, mert azt engedi h a barátom nálunk aludjon. én meg azért nem alszom náluk, mert még az ötlet sem merült fel egyikünkben sem (kis házban laknak sokan). mi meg ketten egy akkora házban ahol kényelmesen elfér egy 3. ember is.
2009. ápr. 5. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!